Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Eylül 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

OTOBÜSÇÜLERDEN SESSİZ ÇIĞLIK..

geyve-otobusculer-kooperatifi-genel-kurulu-yapildi-ali-demir-guven-tazeledi- (10)Geyve Otobüsçüler Kooperatifi Başkanı Ali Demir , bayrağın bir ülkenin namusu, şerefi olduğunu belirterek, şehitlerin kanlarıyla, canlarıyla emanet edilen vatanı korumanın herkesin görevi olduğunu ifade ederek son yaşanan terör olayları sonrası, tepki amacıyla tüm otobüslerimizde ay yıldızlı bayrağımızı taşıdıklarını vurguladı.

Geyve ilçesinde taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Geyve ile Alifuatpaşa Otobüsçüler Kooparatifi üyeleri son yaşanan terör olaylarını protesto amacıyla tüm araçları ay yıldızlı bayrağımız ile donattı.

Geyve Koop Başkanı Ali Demir ; “Bu emanete ve kutsal bayrağımıza dil uzatan, el atan hainlere nasıl Çanakkale’de haddini bildirdiysek yine bildirmek bizim boynumuzun borcudur. Bizler bayrağımız için canımızı veririz, bir avuç çapulcuya bu vatanı bırakmayız. Üzüntümüz çok büyük. Her yeni güne acılarla uyanmaktan bıktık. Tepkimizi dile getirmek ve bayrak sevgimizi göstermek içinde Geyve’de ki  bütün otobüslerin üzerine şanlı Türk bayrağımızı açtık.”dedi

Başkan Demir,ilçedeki otobüsçüler adına, vatan uğruna gözünü kırpmadan şehit olan asker ve polislerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine başsağlığı dilediğini söyledi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2312 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle