Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Şubat 2012 | Ekonomi, Geyve

Geyve Belediye Başkanlığı tarafından, ‘Yaşanabilir, Çağdaş, Güvenli Bir Yaşam Biçimi’ slogan ile tanıtılan ‘Osmanlı Evleri’ Projesi hızla ilerliyor..

İnciksuyu Mahallesi Umurbey Caddesindeki Dörtyol Cami yanında bulunan  4.700 metre kare üzerine 6 blok 90 metre kare büyüklüğündeki  72 konutun yapılacağı alanda  kış şartlarına rağmen inşaatlar hızla ilerliyor.

Osmanlı Evleri Projesinde inşaat çalışmalarının hızla ilerlediğini  belirten Başkan Murat Kaya, Geyveliler için Yaşanabilir, Çağdaş, Güvenli Bir Yaşam Biçimi sloganı ile hayata geçirdiğimiz ‘Osmanlı Evleri’ projemizde inşaatlar yükseldikçe kalitesi ve güzelliğide ortaya çıkacaktır.Vatandaşların inşaatlara olan ilgisi bizleri son derece memnun etti.Bize güvenen herşeyin en güzeline layık olan Geyveli hemşerilerimin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

3525 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Osmanlı Projesi Evleri Yükselmeye Başladı. için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    İnsanlar yaşamları boyunca sözlerinin arkasında durarak onurlu bir hayat yaşarlar.Yada fırıldak gibi sözlerinin arkasında durmayarak rezil hüsran olurlar.Başkanımızın çalışmalarını takdir ederek ona sonsuz güvenimizle takipçisi oluyoruz.Yapılanları takdir etmek kadar yapılmayanlarıda haklı eleştiri kadar doğal bir davranış yoktur.Bizler her zaman haklının ve doğruların yanında olursak onurlu bir yaşama kavuşuruz.YETERKİ BİZLERİ BİZ YAPAN DEĞERLERE SAHİP OLALIM.Allah bizlere akıl fikir ve mantıklı düşünme melekeleri vermiştir.Her olay bir sosyal gelişmelere gebedir.O mutlaka zamanı gelince oluşacaktır.HER İŞİ ZAMANSIZ BEKLEMEK BİLGİSİZLİK VE CEHALETİN YADA HASET DÜŞÜNCENİN VE FİTNENİN OLUŞUMUNDANDIR.aLLAH BİZLERİ DOĞRU DEĞERLENDİREN insanlardan eylesin.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle