Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Osmangazi’den Muhteşem Gece

geyve-osmangazi-ortaokulu-Mevlana- Derneği- ve Fenerbahçe- Mahallesi -Gönüllüler -Korosu'nu -misafir- etti (7)

Geyve Osmangazi Ortaokulu yılsonu bahar etkinlikleri çerçevesinde Geyvelilere muhteşem bir gece yaşattı.

Geyve Osmangazi Ortaokulu Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında İstanbul Kadıköy’de faaliyet gösteren Mevlana Derneği ve Fenerbahçe Mahallesi Gönüllüler Korosu’nu misafir etti.

Geyve saygın Sosyal Tesisleri’nde yapılan programa; İlçe ME Şube müdürü Ali Arıcıoğlu, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Yusuf Yıldız, okul yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

İstanbul’dan yola çıkan misafirler önce okulda misafir edilerek ikramda bulunuldu. Geyve saygın tesislerinde muhteşem konser gecesi öncesi  Taraklı ve Göynük’e götürülen misafirlere bölgenin kültürel ve turistik alanları gezdirildi.

Göynük’ten sonra muhteşem manzarasıyla Çubuk Gölü’nü ziyaret eden misafirler akşam Saygın Tesisleri’nde Geyvelilere unutulmaz bir konser akşamı yaşattılar.

Mevlana Derneği ve Fenerbahçe Mahallesi Gönüllüler Korosu üyesi Ayla Akay konser sonrasu Geyve izlenimlerini sosyal medyadan paylaştı.

GEYVE
Tanrı cenneti koymuş oraya
35 kişilik kadroyla 19 saatlik bir cennet sefası sürdük ardımızda bıraktığımız cefaya inat
Hazırlanmıştık, uykusuzduk heyecandan keyifli yolculuk sonrası kuş sütü eksikliğini hissettirmeyecek muhteşem bir kahvaltı, okulun gülen yüzlü evlatları, bize hizmet eden şevkatli anaları, peri misali çiğdem hocaları, özünü bize sonsuz açan yılmaz öğretmeni, okulun huzur ve konforunu sağlayan sevgili okul müdürleri, sokakdaki köpekler, çiçek ve böcekler, al al kirazlar, deniz yeşili erikler, hiç kokmayan yavru kuzulardan tandırlar, komşu teyzelerin misafirperverlikleri, esnafın saygısı ahlakı, şımarıklıklarımızı çeken doğa, içimize su serpen göl, cenneti var eden dağlar ve tertemiz dünyayı anımsatan yeldeğirmenleri, akşemsettinin ruhu ve bülbül gibi öten kendisi küçük yürekleri kocaman evlatların hazırladıkları konserin içimize işleyen sesi ve şifa veren uhud tatlısı
Biz bugün cenete düştük iyi ki düştük, düşecek herkese sefalar olsun bizim gibi
ÇİĞDEM ÖĞRETMENİM;

çok gururlandık seninle yolun açık olsun…

sarılırım çok çok…

AYLA AKAY

FOTOĞRAFLAR:Yılmaz YÜREK

MUHTEŞEM KONSER GECESİ

TARAKLI-GÖYNÜK GEZİSİ

MİSAFİRLERİN OKULDA AĞIRLANIŞI

2518 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle