Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Ocak 2018 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

Osmaneli Belediye Başkanına Saldırı

OSMANELİ BELEDİYE BAŞKANI MÜNÜR ŞAHİN’E SALDIRI
Dün gece Bilecik’e bağlı Osmaneli İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin, 4 kişi tarafından önü kesilerek zorla arabaya bindirilmeye çalışıldı. Polisler sayesinde 4 kişinin elinden kurtulan belediye başkanını öldürmekle tehdit ettiler.

Alınan bilgilere göre; Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, dün gece AK Parti Genişletilmiş İlçe Teşkilatı Danışma Toplantısına katıldıktan sonra yürüyerek tek başına evine dönerken 77 plakalı bir otomobil tarafından takip edilmeye başladı. Evine 20 metre kala bir anda Başkan Şahin’in önünü madde bağımlısı olduğu iddia edilen M.G.E., Ö.T., O.K. ve Z.M. isimli kişiler kesti. Zorla arabaya bindirmeye çalışan 4 kişiye direnen Başkan Şahin, emniyet güçlerinin zamanında müdahalesi ile ellerinden kurtuldu.

“Bir anda önümü kestiler”

Olay anını anlatan Şahin, “Toplantı sonrası AK Parti Bilecik Milletvekilimiz Halil Eldemir’i yolcu ettikten sonra tek başına evime dönerken daha önce şahsımı tehdit ederek yeni hal binasının kantar işletmesinin kendilerine verilmesini talep eden ve kendilerine mafya görüntüsü veren madde bağımlısı 4 kişinin beni takip ettiğini fark ettim. Evime 20 metre mesafe kala ise bir anda 4 kişinin önümü kesmesi ve zorla arabaya bindirmeye kalkmasına direndim. Bu arada bıçakla beni öldürecekleri tehdidinde bulunmaya başladılar. Bende silah var sizi vururum sizi diyerek belime sarılmamla birlikte karanlıktan yararlanarak saldırganları etkisiz hale getirdim. Kımıldayanı vururum diyerek herkesin duyacağı şekilde bağırma başladım. Panikleyen saldırganları geri çekildi. Bu arada şoförümü aradım. Onunda hızla emniyete haber vermesi istedim. Ekipleri kısa sürede olay yerine gelerek saldırganları etkisiz hale getirdi. Bunlar kendilerine mafya süsü vermiş madde bağımlısı 4 kişi. İlçemiz de ikamet ediyorlar” dedi.

Öte yandan Başkan Şahin saldırganlardan şikayetçi oldu.(Bilecikolay)

4171 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle