Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Ocak 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Osmaneli Belediye Başkanı Şahin, Geyve Yöresel’de

Osmaneli Belediye Başkanı Münir Şahin Geyve Yöresel ürünler Üretim merkezini ziyaret etti.

Açıldığı günden beri Geyveliler ile birlikte bölge insanının da uğrak noktası olan Türkiye’nin ilk ve tek olan Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezine siyasiler ile çevre ilçe belediye başkanlarının ziyaretleri devam ediyor.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın ağırladığı Geyve Yöresel Ürünler Üretim merkezinin son ziyaretçisi Osmaneli belediye Başkanı Münir Şahin oldu..

Belediye faaliyetleri ile ilgili olarak karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyarette Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya tesis hakkında Osmaneli Belediye Başkanı Münir Şahini bilgilendirdi.

Türkiye’nin en büyük, ilk ve tek yöresel ürünler merkezi olan Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi’mizde hedeflerinin ilçemizin  değerlerini önce Türkiye’ye ardından da dünyaya duyurmak olduğunu ifade eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; İlçemizin tanıtımına da büyük katkısı olacak projemizi sadece üretim tesisi olarak değerlendirmiyoruz. Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi çiftçinin ürününü değerlendirecek, vatandaşın doğal gıdaya doğrudan ulaşmasını aynı zamanda da Geyve’nin tanıtımında aktif rol oluyor.

Tarihi İpekyolu üzerinde ki tesisimiz doğal ürünlerden oluşan kahvaltı konsepti, geleneksel yöntemlerle işlenen ürünlerin satın alınacağı bir mekanı ile de bölgenin cazibe merkezi oldu, dedi.

Osmaneli Belediye Başkanı Münir Şahin beraberinde Belediye meclis Üyesi Yalçın Yağız’ın da hazır bulunduğu ziyarette tesise hayran kalırken çalışmalarından dolayı Başkan Kayayı tebrik etti

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1098 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle