Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Ocak 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Osman Önal Yeniden Aday…

Osman Önal Yeniden Aday…

Geyve’nin ve Umurbey’in sevilen siması Muhtar Osman Önal yeniden aday olduğunu açıkladı.

5 dönemdir Umurbey Mahallesinde muhtarlık yapan ve köyün çevre il ve ilçelerde tanıtımındaki en büyük mimarlarından olan Umurbey Köyü muhtarı Osman Önal yeniden köy muhtarlığına aday olduğunu açıkladı.

İlçeye gelen siyasetçi, iş adamı, sanatçı gibi tüm misafirleri köyünde ağırlamasıyla bilinen Osman Önal’ın muhtar adaylığını açıklaması sevenleri ile Umurbey köyünde sevinçle karşılandı.

Umurbey’de köy kıraathanesinde hemşerileriyle bir araya gelen köy muhtarı Osman Önal, Umurbey sevdamızla bu işi 5 dönemdir yürütüyoruz.Köyümüzü bu bölgede bilmeyen kimse yok.Tecrübelerimiz ve birikimlerimiz ile yeniden aday olduğumu açıkladım.Önümüzdeki süreçte yapacak çok işimiz var.Belediye başkanımızla köyümüze Doğalgazı getirmek için mücadelemiz devam ediyor. Önümüzdeki dönemde Büyükşehirde Ekrem Başkanımız, ilçemizde Murat başkanımız ile daha güzel hizmetler göreceğimize hiç şüphem yok. Köy kahvehanesinde sohbet şeklinde geçen aday açıklama programında önümüzdeki süreçte yapılacak projeler hakkında da bilgiler veren muhtar Osman Önal İnşallah köylülerimizin rahatı konforu ve ihtiyaçları için çalışmalarımız devam edecek.Aday adayı çıkan arkadaşlara da başarılar dilerim.Beş dönemden beri beni destekleyen herkese köylülerime teşekkür ederim, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1825 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Osman Önal Yeniden Aday… için 3 Yorum

 1. Geyveli dedi ki:

  MURAT KAYA MECLIS UYELIGI SOZU VERMISTI NIYET NE AGIBET NE OLDU

 2. geyveli dedi ki:

  Osman Muhtar başarılı çalışmalarından dolayımı tekrar aday, yoksa Umurbey de muhtarlık yapacak kimse yokmu dur?
  Şaka bir tarafa kendisini seviyoruz bununla birlikte, şunu da yeri gelmişken ifade edeyim , İstanbul dan arkadaşlarımla Geyve ye gezmeye geldik. Umurbey’e giderken Solda bulunan kayalık arkadaşlarımın dikkatini çekti , mutlaka gidip yakından görelim dediler, keşke götürmeseydim, Umurbey den Kayalığa giden patika yolun her tarafı çöplük , arkadaşlarım çöplük ve pisliğin içinden geçerek kayalığa ulaştı, işin daha üzücü tarafı Umurbeyliler bu çöplerin buaray Muhtar Osman tarafından dökülmesinin , zira Muhtar Osman bu kayalığın etrafını çöplük olarak söylediğini belirtmeleri bizi daha çok üzdü. Çünkü alt taraflar da bahçeler var ve meyve ve üzüm yetiştirip geçimini sağlayan insanlar var. Bu durum, pislik,çöplük Umurbeyliler yakışmadı, Büyükşehir olan Sakarya da hala umurbeyin etrafı çöplük, özellikle yabancıların ve dağcıların dikkatini çeken kayalıgın etrafı ve yolları çok ama çok kötü. Muhtar Osman ı seviyoruz, sevdiğimizden dolayıda bu husu hatırlatır, Umurbeylilere kayalığın etrafına çöp dökmemelerini tavsiye etmesi temennisi ile çöplerin Büyükşehir belediyesi tarafından alınması gerektiğini bilmesini, meyve üretimi ile geçimini saglayan umurbeylilerin öpler içerisinde meyve ve üzüm bahçeleri olduğunu bununda sağlığa çok zararlı olduğunun bilinmesi dilegi ile , saygılarımla bildirir Muhtarımıza da başarılar dilerim.

 3. geyve 1312 dedi ki:

  ben umurbeyli değilim, yorumcu arkadaş sayın muhtar osman önalın kayalıklara çöp dökebilirsiniz demiş,geyvede 65 tane köy olması lazım hiçbir köy muhtarı buraya şuraya çöp dökün demez.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle