Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Mayıs 2011 | Fotoğraflar, Manşet, Sakarya

 

Değerli geyvemedya.com okuyucuları…

Haber zenginliği yaşadığımız şu günlerde sizleri bu yoğunluktan başka bir yöne çekerek beyinlerimizi dinlendirebileceğimiz bir ortama götürmek istedik.

Bugün size Adapazarına gidipte yoğun nem ortamından sıcaklıktan bunalan dostlarımızın sevenleri ile serin orman havasında ama şehir merkezinde çay veya kahve içebilecekleri bir ortamın fotoğrafları ile başbaşa bırakmak istiyoruz..

Günümüz insanının bir arada yaşamakta zorlandığı zamanımızda bir kümeste değişik türde tavşan, horoz, güvercin ve ördeğin dostluğunu göreceksiniz Orman parkı gezerken..

Arkanıza yaslanarak elinizdeki bir bardak çayın doyumsuz güzelliği ile orman havasını içinize çekebilirsiniz.

Şehirin girişinde, Orman işletmesinin Büyükşehir belediyesine tahsis etiği 22 dönüm arazi içerisinde 3250 m2 kullanım alanı tamamen ormanlık alanla kaplı bir mekan…

Orman Park; Sulak arazide yetişen dış budak ağaçlarının bulunduğu mekanda Türkiye’de ilk defa uygulanan yerden yükseltmeli, ahşap üzerine kurulu bir tesis olup,6 adet satış noktası, restoranı, cafeteryaları, pastane, nargile evi, kumpir, gözleme evleri, ve büfesi ile Sakarya’lılara hizmet veriyor.

Gelen misafirler için çocuk oyun parkı, tuvalet, mescit ve otopark ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Kablosuz internette Ormanpark’ta sunulan önemli hizmetlerden biridir.

 

 

1704 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle