Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Ekim 2011 | Geyve, Manşet

Türkyılmaz, Muhtar ve Kooperatif Başkanları İle Toplantı Yaptı…


Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan TÜRKYILMAZ, Geyve Orman İşletme Müdürlüğü Çilekli Orman Deposunda “sorunlar ve çözümler” konulu bir toplantı düzenledi.

 

Toplantıda; üretim, satış, orman yolları gibi, yörede üretimde çalışan kooperatif ve köylülerin karşılaştığı sorunlar masaya yatırıldı. Bölge müdürü TÜRKYILMAZ, kooperatif başkanları ve muhtarları tek tek dinleyerek sorunlarını tespit etti. Sorunların çözümü için başta Bölge müdürlüğü olmak üzere Geyve Orman İşletme Müdürlüğünün de her zaman görevde olduğunu belirtti. Bölge Müdürü TÜRKYILMAZ; göreve geldiği günden itibaren bölge müdürlüğünün iş ve işleyişine yönelik yapılan değişiklikler hakkında bilgi vererek yasal çerçeveler içerisinde vatandaşlarımızın hizmetinde olduğunu belirtti.

 

Toplantıya ; İşletme Müdürü ve İşletme Şeflerinin yanı sıra; İl Genel Meclisi Üyesi Hüseyin ŞEN, Kemaliye Köyü Muhtarı Recep GARİP, Hüseyinli Köyü Muhtarı Yakup ÇOBAN, Çilekli Köyü Muhtarı Yılmaz UYSAL, Eski yayla Köyü Muhtarı İsmail CAMCI, Kazimiye Köyü Muhtarı Ahmet TOP, Mesruriye Köyü Muhtarı Kenan PİR, Çilekli Koop. Başkanı Yalçın GÜN, Mesruriye Koop. Başkanı Refik PİR, Hüseyinli Koop. Başkanı Refik ŞEN, Kazimiye Koop Başkanı Sabri AVCI, Eskiyayla Koop. Başkanı Kemal SAĞLAM ve çok sayıda vatandaş katıldı. Toplantı sonunda konuklara yemek ikram edildi.

 

2408 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle