Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Mart 2017 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

ORHANİYE ve CECELER’DE EVET SESLERİ

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi tanıtım programı kapsamında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Önceki akşam Orhaniye Mahallesinde vatandaşlarla birlikte olan Başkan Kaya, dün akşam Ceceler Mahallesini ziyaret etti. Başkan Kaya’nın Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi tanıtım programına Ak Parti Geyve ilçe başkanı Muhittin Irmak, belediye Meclis üyeleri gençlik Kolları başkanı Faruk Koç ile yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Gençlerden Bilgilendirmelere destek

Ak gençler Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi halk oylaması mahalle çalışmalarında gençlerle bir araya gelip dağıtıkları broşürler ile bilgilendirme eğitimlerine destek oluyor.

Vatandaşlarla buluşmasında yeni Cumhurbaşkanlığı sistemi içerisindeki maddeleri anlatan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ülke içi ve ülke dışındaki şer odaklarının neden HAYIR kampanyasına destek verdiklerini vatandaşlarla paylaştı.

Öncelikle yapılan değişikliğin bir rejim değişikliği olmayıp, bir sistem değişikliği olduğunu belirten Başkan Kaya; 2000 öncesini hatırlarsınız, Koalisyonlar dönemleriyle ülke berbat haldeydi.Artık bu yeni sistemde koalisyonlara yer yok. Anayasa değişikliğinin en önemli amacı da bu ülkenin tek başına hükümetlerle istikrarlı bir şekilde geleceğe devam ettirilmesi meselesidir” dedi.

Başkan Kaya, getirilecek yeni sistem ile de tüm bu engellerin kaldırılacağı ve Ülkenin önünün açılacağı aşikar olup dış mihrakların rahatsızlığı da bu yüzdendir. Bunların amacı Irak’ın yandığı, Suriye’nin yandığı bir dönemde Recep Tayyip Erdoğanın lideri olduğu, tüm enerji hatlarının geçtiği Türkiye’de de kaos yaratmaktır, dedi.

Yeni sistemin bu ülkeyi sevenlerin meselesi olduğunu ifade eden Başkan Kaya; gelecek hedeflerimize bürokrasi’ de ki hantallık ve siyasi istikrarsızlık ile varamayız. Hızlı karar alınacak, herkesin kendi işini yapacağı, güçler ayrılığının tam olarak uygulanacağı sistem değişikliğine Geyve’den güçlü destek vermek istiyoruz. Sandıkta vereceğimiz her “EVET” muhalefetin yalanlarına da cevap olacaktır. Halk Cumhurunu da kendi seçecek, Vekili de kendi seçecektir.Durmak yok, huzura ve hizmete devam, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2273 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Orhaniye ve Ceceler Mahallesinde EVET Sesleri için 1 yorum

 1. ahsen yurdakul dedi ki:

  neye evet diyor bu insanlar?
  neye evet dediğini çoğu bilmez, değişecek maddeler neler tvlerden duyduklarını söylerler..
  kendi fikirleri değil alıntı fikirlerle yaşamamak gerek…
  neye evet diyorlar söyleyim;
  Meydanlarda söylenenleri baz alıp, doğru kabul ederek evet diyorlar..
  mevzu bu…
  çoğunlukta gördüğüm bu..

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle