Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Mart 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Gökmen ve Kaya Ailelerinin Acı Günü

hakki-gokmen-vefat-etti- (11)Hakkı Gökmen Vefat Etti

Taraklı ilçesi Hacı Yakup Kıran Mahallesinden gelme Orhaniye Mahallesinde oturan Vergi Dairesi Personeli Muzaffer ve Salih Gökmen’in babaları Emekli Öğretmen Recep Deniz’in kayınpederi, Karayollarından emekli Hakkı Gökmen vefat etti.

Merhum’un cenazesi bugün (08.Mart.2016) Geyve Merkez Sinanbey Camiinde Öğle Namazına müteakip kılınan Cenaze Namazının ardından ilçe kabristanlığında defnedildi.

Geyvemedya.com ailesi olarak merhum’a Yüce Allah’tan rahmet başta Gökmen Ailesi olmak üzere dost ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Nuriye Kaya Vefat Etti

Nuriye Kaya Vefat Etti.

Geyve ilçesi Alifuatpaşa Mahallesinde oturan Şükrü Kaya’nın eşi Rahmi, Sedat, Ahmet ve Nevzat Kaya’nın anneleri Nuriye Kaya hakkın rahmetine kavuştu.

Merhume’nin cenazesi yarın (09.Mart.2016) Çarşamba günü Alifuatpaşa Merkez Camiinden kaldırılacaktır.

Geyvemedya.com ailesi olarak merhume’ye Yüce Allah’tan rahmet başta Kaya Ailesi olmak üzere dost ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Fatma Erden Vefat Etti

Fatma Erden Vefat Etti.

Ilıca Mahallesi’nden gelme, Tepecikler Mahallesi’nde ikamet eden Mehmet, Abdullah ile Kemal Erden’in anneleri Fatma Erden vefat etti.

Merhumenin naaşı İkindi Namazını müteakiben Geyve Merkez Sinanbey Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından ilçe kabristanlığında defnedildi.

Geyvemedya.com ailesi olarak merhume’ye Yüce Allah’tan rahmet başta Erden Ailesi olmak üzere dost ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Remziye Sümer Vefat etti.

Remziye Sümer Vefat etti.

Hırka Mahallesi’nden gelme, merhum Nalbant Rasim’in kızı, Antepli Mustafa Sümer’in eşi, Sinan, Gökhan ile Aylin Sümer’in anneleri Remziye Sümer vefat etti.

Merhumenin naaşı 07.Mart.2016 Pazartesi günü Öğle Namazını müteakiben Geyve Merkez Sinanbey Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Geyve Kabristanlığındaki aile mezarlığına defnedildi.

Geyvemedya.com ailesi olarak merhume’ye Yüce Allah’tan rahmet başta Sümer Ailesi olmak üzere dost ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

hakki-gokmen-nuriye-kaya-vefat-

3131 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle