Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Ağustos 2019 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Ölmüş Anneme Küfrettiği İçin Vurdum

Amca oğlu ” Ölmüş anneme küfrettiği için vurdum..!”

Pamukova da dere kenarında cesedi bulunan İlhan Karayaka’yı vuran öz amcasının oğlu çıktı. Amca oğlu Mertcan K. ” Ölmüş anneme küfrettiği için vurdum ..”

Pamukova’da ailesi tarafından 3 gündür kayıp olduğu gerekçesiyle aranan ve tarlasını sulamak için dere kenarına inen bir çiftçi tarafından dere kenarında cesedi bulunan 21 yaşındaki İlhan Karayaka’nın başından vurularak öldürüldüğü otopsi raporu ile belirlenmişti.

Olayın cinayet çıkması ile tahkikatı genişleten jandarma ekipleri ölen gencin öz amcası Faruk K. ve öz amcasının oğlu Mertcan K (16), Süleyman A ( 19), Oğuz T (16) da aralarında bulunduğu 4 akrabasını göz altına aldı.

Adliyeye sevk edilen zanlılardan öldirülen İlhan Karayaka’nın amcasının oğlu Mertcan K. cinayeti İlhan Karayaka’nın 5 ay önce ölen annnesine küfrettiği için işlediğini itiraf etti.

21 Ağustos 2019 Çarşamba günü babasına ait ruhsatsız tabancayı alıp arkadşlarının yanına gitiğini söyleyen amca oğlu Mertcan K, arkadaşları Süleyman A, Oğuz T, ile birlikte İlhan Karayaka’yı da yanlarına alarak Pamukova Karandere Şarlak mevkinine giitiklerini. Burada biraz otorduktan sonra Pamukova’ya dönmek için dere kenarında patika yolda yürürken ölmüş annesine küfrettiği için kin beslediği amcasının oğlu İlhan Karyaka’nın arkasından kafasına bir el ateş ederek öldürdüğünü itiraf etti.

Öldürdükten sonra arkadaşları ile durumu babası Faruk K’ya anlattığını, babasınında olay yerinden boş kovanı almalarını ve silahı kaybetmelerini söylediği ve bunun üzerine amaca oğlu Faruk K ve arkadaşları olaydan bir gün sonra öldürdüğü İlhan Karayaka’nın cesedinin yanına giderek boş kovanı bulup dereye attıklarını, silahıda dere yatağına suyun içine attıklarını söyledi.

İlhan Karayaka’nın cesedinin bulunmasının ardından jandarmanın başlattığı tahkikat sonrasında yakalanan 4 şahsın mahkeme süreçleri devam ediyor.

Öte yandan katil zanlısı M.C.K’nın annesi Altun K.nın Nisan ayında Adapazarı-Bilecik yolunun Pamukova mevkiinde karşıdan karşıya geçmek isterken bir TIR’ın altında kalarak can verdiği anlaşıldı.(Pamukovahalk.com)

İLGİLİ HABERLER

Pamukova Cinayetinde Sır Perdesi Aralanıyor

3 Gündür Aranıyordu.Cansız Bedeni Bulundu..

Cesedi Bulunmuştu.Cinayete Kurban Gitmiş.

 

4503 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Ölmüş Anneme Küfrettiği İçin Vurdum için 2 Yorum

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle