Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem

Okulumuz Bir(İNCİ)

Okulumuz Bir(İNCİ)

Geyve Anadolu Lisesi, Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği “Okulumuz Bir(inci) yarışmasına katılmak için tüm çalışmalarını yaptı.

Geyve Anadolu Lisesi müdürü Ahmet Akkuş: “Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği “Okulumuz Bir(inci) yarışmasına katılmak için, okulun içini bilgi -kültür afiş ve fotoğraflarıyla donattık. Okul bahçesini de yeşillendirip çiçeklerle süsledik.Okulumuzu Güney ilçelerin İNCİSİ haline getireceğiz.

Amacımız; yarışmaya katılmanın yanı sıra, öğrencilerimizin daha güzel bir ortamda eğitim görmelerini sağlamaktır.”dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1771 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Okulumuz Bir(İNCİ) için 1 yorum

  1. Ahmet alaca dedi ki:

    okulların görsel olarak eksiği yok; modern ve donanımlı binalar çok; ancak içinde olanların değeri, kalitesi eskisi gibi değil. eskiden okullarda bu kadar donanım yoktu ama kalite vardı, başarı vardı, gayret vardı. şimdi öğrenciler kıymet bilmiyor. öğretmenlerin de çoğu genç malesef onlar da yetersiz, eksik kalıyor bu noktada. eğitimde kalite ve başarı için topyekün kalite gerekli, tek ayak, eksik kalır efendim. okulun çevresinden geçerken öğrencileri görüyorum ve hallerine üzülüyorum. ailelere de kontrol etmek düşeyor ama oda eksik. yazık oluyor yatırımlara, memlekete; olmasın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle