Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Haziran 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

Karneler Dağıtıldı…

WhatsApp-Image-20160617 (10)Geyve İlçesinde, 2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılı 2. Dönem Karne Dağıtım Töreni, Osman Gazi Ortaokulunda yapıldı. Programı, Okulun Öğrencisi Leyla Özcan sundu.

Çok Amaçlı Salonda yapılan tören, Saygı Duruşu ile başladı. Okulun Müzik Öğretmeni Çiğdem Abda yönetiminde İstiklal Marşı birlikte söylendi.

Açılış konuşmasını, Okul Müdürü Mustafa Can yaptı. Can konuşmasında; Okul hakkında bilgiler verdi ve öğrencilere iyi tatiller diledi.

Günün anlam ve önemi ile ilgili konuşmayı okul birincisi Aynur Efe yaptı.

Okul öğrencisi Eslem Kabataş şiirini sundu.

Sakarya İl MEM tarafından düzenlenen mangala turnuvasında dereceye giren öğrencilere, Sakarya Atletizm Müsabakalarında cirit atma birincisi öğrenciye,3. Adapazarı Matematik Olimpiyatında dereceye giren öğrenciye, Türkiye Karate Federasyonunun düzenlediği Türkiye Şampiyonası müsabakalarında 3. öğrenciye belgelerini İlçe Kaymakamı İlyas Memiş verdi.

Kaymakam İlyas Memiş kısa konuşmasında; İlçede uygulanan Değerler Eğitimi Projesinin başarıya olan katkısının tartışılamayacağının altını çizdi.

Geyve Osman Gazi Ortaokulu öğrencilerine ve okul yönetimine desteklerde bulunan iş adamı Serkan Kavafoğlu’ na, İlçe Kaymakamı İlyas Memiş tarafından Teşekkür Plaketi verildi.

Kaymakam İlyas Memiş ve beraberindekiler, okulun bir dersliğine giderek öğrencilere karnelerini ve kitaplar dağıttı.

Kaymakam İlyas Memiş ve protokol üyeleri okul bahçesinde, T. C. Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen proje gereği olarak her okuldan seçilen başarılı öğrencilere 53 bisiklet dağıtıldı.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2083 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle