Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Kasım 2014 | Alt Haberler, Geyve, Yaşam

Okul Yolu Değil, Sanki Çöplük

foto (3)Geyve Anadolu Sağlık Meslek Lisesinin yolunun çöplükten farkı kalmadı.

Günde yüzlerce öğrenci veli ve öğretmenin gidip geldiği yol olan Okul yolunda dökülen moloz ve pisliklerin adeta çöp yığını haline gelmesi okul yönetimi ile vatandaşları bezdirdi.

Vatandaşların belediye yetkililerinin bir telefon ile molozlarını evlerinin önünden aldırdığı ilçemiz de bu şekilde dere boyuna,okul yoluna çöp ve molozlarını atması bu kadar da olmaz dedirttirirken bir hayli de düşündürüyor.

Geyve Anadolu Sağlık Meslek Lisesi müdür yardımcısı Ahmet Akkuş: “Vatandaşlara rica ediyoruz,çöplerinizi okulumuzun yoluna atmayın. Kapınızdaki çöp bidonunun yanına bırakın. Belediye görevlileri gelip alır. Bazı sorumsuz vatandaşlarımızın attığı çöpler yüzünden 250 öğrencimizle beraber rahatsız oluyoruz. Allah rızası için atmayın.”dedi.

Mehmet AYDOĞAN

2611 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Okul Yolu Değil, Sanki Çöplük için 3 Yorum

  1. mehmet dedi ki:

    SAĞLIK okumak için o yolda yürüyen çocuklara yazık her taraf pislik dolu geceden kalma içki şişeleri ile dolu, ben her o yoldan geçişimde yetkilere dua ediyorum kulakları cınlasın.Ahmet hocama tşk. ediyorum rica etmiş vatandaşlardan.bende belediye bşk.nından rica ediyorum lütfen bir sabah oradan yürüyerek SAĞLIK MESLEK LİSESİ okulunu ziyaret edin.

  2. m. fatih dedi ki:

    vatandaşların duyarlı olmasını temenni ediyoruz.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle