Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Kasım 2014 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Spor, Videolar

Turnuva’nın Galibi Gazipaşa

Geyve’de 24.Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle düzenlenen futbol turnuvasının şampiyonu Gazipaşa Ortaokulu oldu.

GEYVE-24 KASİM-OGRETMENLER-TURNUVAİ-FİNALİ-İMAM HATİP ORTAOKULU-GAZİPASA ORTAOKULU- (2)Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl 12.si düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü halı saha futbol turnuvası final akşamıyla son buldu.

Turnuvanın final akşamını İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Salih Canbal, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Yusuf Yıldız, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Tahir Taş ile birlikte çok sayıda öğretmen ve öğrenci izledi.

Geyve Metem, Alifuatpaşa Cemal Gürsel Ortaokulu, Geyve İmam Hatip Ortaokulu, Gazipaşa Ortaokulu ,Osmangazi Ortaokulu, Anadolu Lisesi takımlarının katıldığı turnuvada finali Gazipaşa Ortaokulu ile Geyve İmam hatip Ortaokulu oynadı.

Geyve İmam Hatip Ortaokulunun iyi başladığı maçta mutlu sona 6-4 lük sonuç ile Gazipaşa Ortaokulu ulaştı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Salih Canbal; turnuva şampiyonuna kupasını takdim ederken, 24. Kasım Öğretmenler Günü Futbol organizasyonunun Güzel bir turnuva olduğunu , Geyve İmam Hatip Ortaokulunun sonuna kadar iyi mücadele ettiğini ancak nasip olmadığını , bundan sonraki turnuvalarda sizi daha iyi görmek istiyoruz dedi.. Canbal, Gazipaşa Ortaokulu tebrik ediyoruz,Şampiyonluğu hak ettiniz. Öğretmenler gününde güzel bir hediye kazandınız.Tebrik ediyorum, dedi.

Final maçı sonrası 24.Kasım Öğretmenler Günü Futbol Turnuvasının şampiyonu olan Gazipaşa Ortaokulu ile ikinci Geyve İmam Hatip Ortaokuluna kupaları İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Salih Canbal ,İlçe Gençlik Spor Müdürü Yusuf Yıldız ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdür Yardımcısı Tahir Taş tarafından verildi.
Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2930 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle