Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Kasım 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, üst Haberler

Öğretmen Lisesi mezunları Validebağ’da Buluştu

Sakarya Arifiye Öğretmen Okulları Derneği ve Arifiye Öğretmen Liseleri Mezunlarının ortaklaşa düzenlediği mezunlar buluşması ve iş dünyası ödül töreni  İstanbul Validebağ Öğretmen evinde yapıldı.

Öğretmen lisesi mezunlarının yıllardır süregelen geleneklerine Marmara Bölgesinden ve ilçemizden giden Ahmet Pehlivan, Yazar Ali Çetinkaya, Yılmaz Yürek ve Avukat Kenan Tuna’da katıldı.

Çok sayıda Öğretmenin ve Arifiye Mezunlarının katıldığı buluşma heyecan dolu anlara ve anılara sahne oldu.Şehidlerimiz için Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda Arifiye Öğretmen Liseleri Mezunları Buluşmasını gerçekleştiren Organizasyon Komitesi Başkanı Coşkun Aktaş ve Sakarya Arifiye Öğretmen Okulları Derneği Başkanı Kenan Certel açılış konuşması yaptılar.

Programın devamında okunan şiirler ve sonrası ödül törenine geçildi.Organizasyon komitesinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda İş dünyasında başarılı olan Arifiye mezunlarına, öğretmenleri tarafından üstün başarı plaketleri verildi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

2511 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle