Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Haziran 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

CELAL DEMİRER EMEKLİ OLDU

geyve-metem-ogretmeni-celal-demirer-emekli-oldu- (1)Geyve METEM Lisesinde 27 yıl çalıştıktan sonra emekli olan Tarih öğretmeni Celal Demirer’e veda iftarı düzenlendi.

Geyve Soğuksu Tesislerinde düzenlenen veda iftarına METEM müdürü Tekin Bayer, müdür yardımcıları, öğretmenler ve çalışanlar eşleriyle beraber tam kadro katıldı.

PLAKET TÖRENİ

METEM müdürü Tekin Bayer: “2015-2016 öğretim yılını da huzur ve başarılı geçirmenin sevinci içindeyim. Öğretmenlerimizin rehberliğinde, öğrencilerimizin yaptığı projeler bizleri gururlandırdı. Bu başarıda emeği geçen öğretmen arkadaşlarıma, okulumuzu tertemiz yapan yardımcı personele ve güvenlik konusunda çok hassas davranan İsmail Vural’a teşekkür ederim. Okulumuzda üç yıl kadar görev yaptıktan sonra Adapazarı’na tayin isteyen Felsefe öğretmenimiz Erdoğan Ceyhan’a yeni görev yeri hayırlı olsun.

Ayrıca 27 yılı bizzat Geyve METEM’de olmak üzere, toplam 39 yıl 6 ay öğretmenlik yapıp, emekliye ayrılan Tarih öğretmenimiz Celal Demirer’e ikinci baharında sağlık ve mutluluklar diliyorum.”dedi.

Okul müdüründen başarı plaketi alan İsmail Vural, Erdoğan Ceylan ve Celal Demirer teşekkür konuşması yaparken duygusal anlar yaşandı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3663 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’nin Celal Hocası Öğrencilerine Veda Etti için 1 yorum

  1. Kadir ARICI dedi ki:

    Tarihi Anılarla Dolu Saygı Değer 63 Celal Öğretmenime bundan sonraki yeni döneminde sağlıklı uzun ömürler dilerim. Metem’de acı kayıp!

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle