Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Temmuz 2011 | Eğitim, Gündem, Manşet, Spor

                     

 

Öğrencilere Spor Malzemesi Yardımı Yapıldı…

 

Geyve İlçesinde, Sakarya Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinasyonunda gerçekleşen proje kapsamında, çocuk ve gençlere spor malzemesi yardımı yapıldı.

Malzeme dağıtımı; İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Yusuf Yıldız rehberliğinde, Seyda Tekin ve  Şüheyda Başaran tarafından yapıldı.

Konu ile ilgili olarak İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Yusuf Yıldız şu açıklamayı yaptı; ‘Sakarya İlimizde ilk olarak böyle bir koordinasyon sağladık. İlçe Merkezinde ki İlköğretim Okullarının beden eğitimi öğretmenleri ve muhtarların tespit ettiği 85 öğrenciye malzeme yardımı yaptık. 14 takım hentbol malzemesi, 24 takım basketbol malzemesi, 28 takım voleybol malzemesi, 19 takım futbol malzemesi dağıttık. Öğrencilere verilen malzeme çantalarının içinde; spor ayakkabısı, şort, tişort, çorap, branşa göre top bulunuyor. Bu uygulamadaki amacımız; çocuk ve gençlerin boşzamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak, vatanını ve milletini sevmelerini sağlamak, ruh ve beden sağlığı yerinde öz güvene sahip sporsever bir nesil yetiştirmektir.’

İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık, Belediye Başkanı Murat Kaya ve İl Genel Meclisi üyesi Neşet Çakır malzeme dağıtımı yaptı ve öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 Namık CİHAN- Geyvemedya.com

1511 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle