Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Nisan 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Öğrenciler Karabük Üniversitesini Gezdi

Öğrenciler Karabük Üniversitesini Gezdi

Geyve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi(Sağlık Meslek) öğrencileri, sosyal ve kültürel etkinlik olarak Karabük Üniversitesini ve Safranbolu’yu gezdi.

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM GEZİSİ

Geyve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi(Sağlık Meslek) öğrencileri Gezi Kulübünün düzenlediği geziye okul müdürü Metin Çil, öğretmenlerden Ceyhun Özmen, Gözde Kahyacık ve öğrenciler katıldı.

Karabük Üniversitesi Fizyoterapi bölümü başkanıTarık Özmen, öğrencilere üniversiteyi tanıtan sunum yaptı. Sunumdan sonra memur Ayşe Akın üniversitenin bölümlerini gezdirdi.

Okul müdürü Metin Çil, öğretmenler ile öğrenciler üniversiteyi tanıtım gezisinden memnun kaldı ve görevlilere teşekkür ettiler.

SAFRANBOLU GEZİSİ

Safranbolu’ya has mimariye sahip etkileyici evleri, tarihi değerleri, kent kültürü, yaşam tarzı, gelenek ve görenekleri incelendi. Konak ve evleri, Demirciler, Bakırcılar, Yemeniciler Çarşısı, İzzet Mehmet Paşa Camisi safran çiçeği bahçesi gezildi.

Tokatlı Köyü’nden başlayıp Eski Çarşının Gümüş Mahallesine kadar uzanan ve doğa harikası olan Safranbolu Tokatlı Kanyonu gezildi. Kristal seyir terası, kanyon içerisindeki nehir boyunca şelaleler, kuş cıvıltıları, yeşilin her tonu, içimizi ferahlatan tertemiz havası insanı cezbediyor.

Öğretmenler ve öğrenciler geziden memnun kaldılar.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1458 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle