Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Mayıs 2019 | Manşet, Sür Manşet

O yavru köpek hakkında flaş gelişme..!

O yavru köpek hakkında flaş gelişme..!

Pamukova da 6 aylık köpeğe tecavüz iddiasında son dakika gelişmesi yaşandı.. Yavru köpeğe gönderildiği kapsamlı bir klinikte rapor verildi..

Raporda tecavüz bulgusu yok..!

Pamukova da hafta başında bir grup hayvan sever besleme yaptıkları sırada hareketlerinden şüphelendikleri 6 aylık yavru köpeği Geyve de Veterinere götürmüş, bağırsaklarında deformasyon ve yırtıklar nedeni ile yavru köpeğin tecavüze uğradığı iddia edilmişti. Ancak köy muhtarı Saadettin Özkan iddiaları yalanlamış, yavru köpeğin trafik kazası geçirdiğini iddia etmişti.

Yaşanan bu gelişmeler sonrası Pamukova Kaymakamlığı harekete geçti. Pamukova Kaymakamlığı İlçe Tarım Orman Müdürlüğü, Muhtar Sadettin Özkan vasıtası ile Geyve de bir veterinerde tedavi altında olan yavru köpeği, Sakarya da kapsamlı bir veteriner kliniğine gönderildi. 6 aylık yavru köpeğin klinikte yapılan muayenesi sonrası verilen raporda omurga bölümünde hassasiyet, kalça kemiğinde kırık ve çatlaklar olduğu tespit edildiği belirtildi. Raporda ayrıca üreme organında kanamalar olduğu ifade edildi. Tecavüze uğradığı iddia edilen yavru köpeğin alınan raporunda tecavüzle ilgili bir bulgunun yer almaması dikkat çekerken, alınan rapor tecavüz iddialarının gerçeği yansıtmadığını belgeledi.

Mahalle Muhtarı Sadettin Özkan yaptığı açıklamada “ Biz baştan beri yavru köpeğin mahallemiz girişinde trafik kazası geçirdiğini, o köpeğe baktığımızı, tecavüz iddialarının asılsız olduğunu söylemiştik. Sakarya da kapsamlı bir hayvan kliniğinden verilen rapor bizim haklı olduğumuzu gösterdi. “ dedi.

1833 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle