Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Nisan 2017 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

O Kazada Ölü Sayısı 2’ye Yükseldi.

O Kazada Ölü Sayısı 2’ye Yükseldi.

D-650 karayolu Geyve Bağlarbaşı köyü yakınlarında meydana gelen kazada yaralanan Celil Sarı hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz hafta Geyve Bağlarbaşı mevkiinde meydana gelen ve arkadaşının hayatını kaybettiği kazada ağır yaralanan Ziraat Bankasında güvenlikçi Celil Sarı, 1 haftadır yoğun bakım servisindeki yaşama tutunma mücadelesini kaybederek hayatını kaybetti.

19.Nisan.2017 günü Geyve Bağlarbaşı mevkiinde meydana gelen kazada 1 kişi hayatını kaybederken 1 kişide ağır yaralanmıştı.Kazada ağır yaralanan İsmail Keskin’in kalbi yeniden çalıştırılmasına rağmen Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetmişti. Bir diğer ağır yaralı Celil Sarı ise önce Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine oradan da Yalova Devlet Hastanesi yoğun bakım servisine kaldırılmıştı.

Ancak, Kazada ağır yaralanan Celil Sarı bir haftadır yoğun bakım servisindeki yaşama tutunma mücadelesini kaybederek hayata gözlerini kapadı.Sarı’nın vefat haberinin Pamukova’ya ulaşması ile ailesi ve yakınları büyük hüzne boğuldu.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

KAZA HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

CENAZE HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

16120 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle