Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Nisan 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Nizamettin Hatır’a Veda yemeği

Geyve Kaymakamlık personeli iken emekliye ayrılan Nizamettin Hatır’a veda yemeği düzenlendi.

Geyve Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğünde görev yapan ve 20 Mart 2019 tarihi itibariyle emekliye ayrılan Nizamettin HATIR için kurum personelinin katılımıyla veda yemeği düzenlendi.

Yaklaşık 34 yıllık hizmetinin son 10 yılını geyve Kaymakamlığında  tamamlayan Nizamettin Hatır’ın onuruna Yöresel Ürünler Üretim Merkezinde düzenlenen programa Kaymakam İlyas Memiş, Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Yazı İşleri Müdürlüğü, İlçe Nüfus Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü personeli katıldı.

Kaymakam İlyas Memiş programda yapmış olduğu konuşmasında; Nizamettin Beyin birlikte çalışma süresi içinde gayet disiplinli ve başarılı bir personel olduğunu ifade etti. Kurumuzda yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ederek emekliliğinde sağlıklı, huzurlu bir hayat geçirmesi temennisinde bulundu. Kaymakam hizmetlerinin anısına Nizamettin Hatır’a plaket takdim etti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

909 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle