Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Mart 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet

Nike ve Scooter Ayakkabı Geyve’de

Tanış Ayakkabı “Ayaklarım rahatsın , ayakkabım çok kıyaksın”  sloganıyla farklı bir konsepte açtığı mağazasında Geyvelileri yeni markalarla buluşturmaya devam ediyor.

Nike ve Scooter Geyve’de

Tanış Ayakkabı Sahibi Ömer Kayaoğlu; Kinetix, Lotto, Jump, Ceyo, Dunlop gibi markaları bünyesinde bulunduran Tanış Ayakkabı, Geyve’ye iki yeni dünya markası kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Nike ve Scooter gibi dünya markası ürünlerin Geyve Distribitörlüğünü aldık.Tanış Ayakkabı olarak yeni sezonda , bol çeşit, kaliteli ürün, uygun fiyat politikası ile  ayakkabı sevdalısı değerli Geyveli müşterilerimizi mağazamızda ağırlamaktan onur duyarız, dedi.

İlk Nike ‘lı Burak Oldu

Dünyaca ünlü markalar Nike ve Scooter’i mağazasıda satmaya başlayan Tanış Kunduranın ilk müşterisi Burak Kılıç oldu. Bu tip ayakkabıları Geyve’de bulma imkanımız olmuyordu. Adapazarına gitmek zorunda kalıyorduk. Geyve’den ilk nike ile tanışan ben oldum. Mağazasında bize  model ,çeşit ve uygun fiyat imkanıyla sunduğu hizmetlerden ötürü Ömer Kayaoğlu ‘na teşekkür etti

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

5773 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Nike ve Scooter Ayakkabı Geyve’de için 5 Yorum

  1. MAHMUT ÖCAL dedi ki:

    YENİ GENÇ NESİLE ÖRNEK OLABİLECEK KARDEŞİME İŞLERİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM.

  2. Aysu dedi ki:

    Sn.Ömer Kayaoğlu,side Nike ayakkabı zaten satılmıyor muydu yanlış mı hatırlıyorum?

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle