Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Köyler, Manşet, Yaşam

NEXOFF”tan  Burhaniye İlkokuluna Yardım…

 

yardım.21Geyve İlçesi Burhaniye İlkokuluna, “Nexoff  Firması” büro malzemesi yardımında bulundu.

Okul Öğretmeni Mahmut Uzun’un talebi üzerine kurulan diyalog sununda, “nexoff büro malzemeleri firması” okula büro malzemesi hediye etti.

Yardım malzemelerini; Firmanın İnsan Kaynakları Müdürü Güldane Kibar, Üretim Müdürü Ömer Erdoğan ve firma çalışanları kendi araçları ile getirerek kurdu. Firma yetkilileri gelirlerken, beraberinde getirdikleri pilav – ayranı öğencilere ikram etti. Getirdikleri spor ayakkabı ve çoraplar da öğrencilere dağıtıldı.

Nexoff İnsan Kaynakları Müdürü Güldane Kibar kısa açıklamasında:  “Firmamız çalışanlarından sizlere selam getirdik. Ziyaretimizin asıl amacı, neler yapabiliriz konusunda bilgiler almaktır. Yerinde görmeğe geldik. İhtiyaçları tespit amaçlı geldik. Ofis malzemeleri ihtiyaçları karşılanacaktır. Başka neler yapabiliriz araştırmağa geldik. Başka firmalardan da bu tür uygulamalar bekliyoruz. Bizleri misafir ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaz tatilinde minikler için neler yapabiliriz onları da araştıracağız.”Dedi.

Okul öğretmeni Mahmut Uzun kısa konuşmasında: “Zor şartlarda eğitim veriyorum. Başarı oranımız, seviyemizdeki okullara göre yüksek. canlı ve hareketli bir öğrenci gurubum var. Destek amaçla firmayı ararken çok tedirgin oldum. Görüştüğümde çok iyi ilgi gördüm ve mutlu oldum. Destekleriniz için nexoff firmasına çok teşekkür ederim.” Dedi.

Firma Üretim Müdürü Ömer Erdoğan: “Böyle bir projede olmak beni çok heyecanlandırdı. Güzel bir gün geçiriyorum. Mutluyum – gururluyum.” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Beşir Nalbant açıklamasında: “Nexoff Firmasına destekleri ve iyi niyetli davranışları için teşekkür ederim. Öğrencilerimizin mutluluğu bizlerinde mutluluğudur.” dedi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3287 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle