Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Nisan 2012 | Ekonomi, Geyve, Gündem, Köyler, Manşet

New Holland Traktörleri Bölge Satış Ana Bayii Yılmaz Traktör Bayileri aylık toplantıda Alifutpaşa’da Yılmaz Plaza’da bir araya geldi.

Üst düzey yöneticilerinin de katıldığı toplantıda konuşan Yılmaz Grup Yönetim Kurulu başkanı Akif Yılmaz “Böyle büyük ve değerli bir ailenin lideri olmaktan duyduğu büyük onurdan bahsederken şunları söyledi.

Çalışma hayatıma 40 yıl önce yalnız başladığım yolculuk daha sonra şirketimize yeni katılan çalışma arkadaşlarımızla artarak devam etti. Her katılan arkadaşımızla iş hacmimiz büyüdü ve büyüdükçe daha fazla arkadaşımız aramıza katıldı. Bugün geldiğimiz noktada sizin gibi değerli mesai arkadaşlarımızla birlikte Türkiye nin en büyük traktör şirketlerinden birini kurduk. Sadece büyümekle kalmayıp Türk Traktör ve Traktör camiasında parmakla gösterilen bir duruma geldik.

Bu başarılı çalışma hayatımızı sizlerle birlikte ekip halinde çalışmaya borçluyuz; Gelecekte Türkiye tarımına değer katan Türkiye‘nin en büyük tarım marketi olmak en büyük hedefimizdir” diyerek “Özverili çalışmalardan dolayı tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Toplantıya Adapazarı, Geyve, Düzce, Hendek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Akyazı, Gölpazarı, Osmaneli, Taraklı, Göynük, Pamukova, İzmit Kandıra, Gebze, Akçakoca, New Holland, Ana Bayiileri, katıldı.

Foto&haber:İzzettin KÖMÜRCÜ

4716 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle