Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

Necip Fazıl, Alifuatpaşa’yı Coşturdu.

GEYVE-AlifuatpaSa Necip- FazİL-KİSAKUREK- İlkokulu-kermes- bahar-SENLİGİ-PRAGRAMİ (5)Alifuatpaşa Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu’nda kermes ve bahar şenliği programı düzenlendi.

Geyve’nin Alifuatpaşa Mahallesindeki Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu öğretmen, öğrenci ile velilerinin düzenlediği kermes ve bahar şenliklerine; Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık, İlçe Emniyet Müdürü Faruk Aktı, Jandarma Garnizon Komutanı Jand. Üst. Raşit Talha Kılıç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Canbal, okul müdürleri ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

KATILIMCILARA TEŞEKKÜR

Programa ilişkin olarak Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu Müdürü Mesut Türedi: “ 4. Sini düzenlediğimiz Bahar Şenliği ve Kermes Programımıza gösterilen ilgi bizleri onurlandırdı. Programın hazırlık aşamasında bizlere her konuda destek veren, canla başla çalışan velilerime, Halk oyunları alanında okulumuzun öğrencilerime ve tüm öğretmenlerime çok teşekkür ederim.

İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık konuşmasında, ilçedeki eğitimin arttırılması için yapılan çalışmalara değindi ve kermeste emeği geçenleri kutladı.

Öğrencilerin halk oyunları gösterileri programa ayrı renk katarken, öğrenci velileri ve vatandaşların katılımıyla güzel bir program gerçekleşti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2264 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle