Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Mart 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık, Sakarya, Sür Manşet, üst Haberler

Bir Başarı Öyküsü !

nebi-cark-sube-muduru- (1)Nebi Çark, Sağlık İl teşkilatında Şube Müdürlüğüne Atandı.

İlimiz Sağlık Teşkilatının başarılı çalışanlarından Geyve’li Nebi Çark İl Sağlık Müdürlüğünde Şube Müdürlüğüne atandı.

Sağlık Bakanlığındaki çalışma hayatına başladığı günden itibaren başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren ve başarı merdivenlerini birer birer tırmanan Çark, Sağlık Kurum ve Kuruluşlarında Sağlık Memuru ve Birim Sorumlusu olarak çalıştıktan sonra sırasıyla 2011 yılı Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesinde Müdür Yardımcısı, 2012 -2013 yılları arasında Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesi İdari Mali İşler Müdür Yardımcılığı, 2013 yılı Aralık ayından itibaren Sakarya Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi İdari Mali İşler Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunduktan sonra İl Sağlık Müdürlüğünde Şube Müdürü görevine atandı.

1979 yılında Sakarya ilinin Geyve ilçesinde doğan Çark, 1997 yılında Hendek Sağlık Meslek Lisesinden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tarih Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans programını tamamladı. Ayrıca Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yönetimi Anabilim Dalı Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi Bölümünde Tezsiz Yüksek Lisans yaptı. Halen Atatürk Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Sağlık Yönetimi Lisans Programında eğitimine devam etmektedir.

Son olarak 20.Ocak.2016 tarihinden itibaren Sakarya İl Sağlık Müdürlüğünde Şube Müdürü görevini yürütmekte olan Çark evli ve iki çocuk babasıdır.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3982 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle