Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Ağustos 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

NE OLUYOR BİZE… KENDİMİZE GELELİM..

alifuatpasa-otobus-duraklarinin-camlari-kirildi-Geyve ilçesi Alifuatpaşa Mahallesinde otobüs duraklarının camları kırıldı.

Geçtiğimiz haftalarda Geyve ilçesi Tepecikler Mahallesinde kırılan otobüs duraklarının camlarından sonra bu sefer de Alifuatpaşa yeni yolda bulunan otobüs duraklarının camları gecenin ilerleyen saatlerinde kişi veya kişilerce kırılarak kullanılamaz hale geldi.

Vatandaşlar Tepkili

Belediye otobüs duraklarının cam ve profillerinin kırılarak parçalanması vatandaşların tepkisine neden oldu. Mahalleli tarafından fark edilen otobüs duraklarının bu halini Belediye Zabıta Müdürlüğü’ne bildiren vatandaşlar, “Gece otobüs durağının camları kırılıp dökülmüş. Bu çirkin saldırı Alifuatpaşa Mahallemize yakışmıyor. Yağmurdan, sıcaktan koruyordu. Bu durakların kime ne zararı var. Bunu yapanları kınıyoruz ve bir an önce bulunmasını istiyoruz” diyerek tepkilerini ifade ettiler.

Duyarlı Olalım

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, geçtiğimiz hafta içerisinde Geyve Tepecikler Mahallesinde , şimdi ise Alifuatpaşa Yeni yolda otobüs duraklarının camlarını kıran kişi yada kişileri kınadı. Bu saldırıları anlamakta güçlük çektiğini belirten Başkan Kaya, bunların bizlere Geyvelilere hizmet için yapılmış olduğunu ifade ederek vatandaşları duyarlı olmaya davet etti.

Kaya, “Vatandaşlarımızdan da bu konularda duyarlılık bekliyoruz. Kamu malına zarar vereni gördüklerinde Emniyet Müdürlüğü’ne veya belediye zabıta ekiplerine bildirsinler ki yakalanarak haklarında gerekli yasal işlemler yapılabilsin” diye konuştu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1664 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle