Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Temmuz 2012 | Gündem, Köyler, Manşet, Yaşam

Bağlarbaşı Köyünden Nazlı Ablamız çiçekleri ile günlerini geçiriyor.

Günlük yaşamda koşturmaca içerisinde akşam evimize yorgun argın, stresli geliyoruz.Bizi rahatlatacak ruh sağlığımız açısından hobiler edinmek çok önem kazanıyor.

İşte Bağlarbaşı Köyünden Nazlı Ablamızda bu yolu seçerek çiçek yetiştiriciliğine gönül vermiş.

Hangi yer de ve koşulda olursa olsun herkesin doğaya ve onun en güzel ürünü olan çiçeğe hayranlığı vardır diyerekde herkesin bu işe gönül vermesini isteyerek  doğaya olan hayranlığını ifade etti.

Foto:Aziz YAVUZ

2050 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Nazlı Ablamız ve Çiçekleri için 2 Yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Çiçek hayattır.BİR GÜNLÜK VE BİR AYLIK VE SENELİK AÇAN VE SOLAN ÇİÇEKLER VARDIR.iNSANLARA hayat bir ders niteliğindedir.ALLAH insanlara ne zaman öleceğini bildirmemiştir.Bizler her günümüzü dolu dolu yaşarsak ve hayattan zevk alarak yaşarsak o kadar huzurlu bir geçmişimiz olur.Bahçeyle,meyveyle,sebzeyle,çiçeklerle uğraşanın kalp gözü açık demektir.Halk edene daha yakındır.Hakkın kıymetini ve yaradana karşı şükrünü ve teslimiyetini sonsuzlaştırır.İnsan yetiştirdikçe yetişenin değerini ve kıymetini anlar.Allah yarattığı kuluna zulmetmez.KUL KENDİ CUZİ İRADESİ İLE KENDİSİNE ZULMEDER.yETİŞTİRDİĞİ BİR ÇİÇEĞİ KOPARMAK YETİŞTİREN İÇİN ÇOK ZORDUR.yetiştirmeyen için koparmak çok kolaydır.Çünkü onda emeği olmayanın değer vermesini bekleyemessiniz.O YALNIZCA BİR ÇİÇEKTİR.Çiçekler her zaman dalında güzeldir.Kopardığın zaman ömründen hayat damarlarından koparmış olursunuz.Ölüm kaçınılmazdır.ÇÜNKÜ ÇİÇEKLERDE İNSAN GİBİ CANLIDIR.havaya,suya ve güneşe ihtiyaç duyarlar.HER ÇİÇEĞİ GÖRDÜĞÜMÜZDE ÖNCE aLLAHA ŞÜKREDELİM,YETİŞTİRENE dua edelim ve çiçeği dalında koklayalım.EN DERİN SAYGILARIMLA.Kırıkkaleden tüm dostlara selamlar.

  2. ERTUĞRUL ÖZKAN dedi ki:

    Nazlı abla maşallahın var.Köyümüzün çevreye doğaya ve çiçeğe ne kadar önem verdiğinin bir örneğisin sen.Çiçek seven, insanıda sever hayvanıda sever.Velhasıl sevgiye saygıya çok ihtiyacımız bir dönemde böyle insanların kadrini kıymetini bilelim. Nazlı asla Allah senin gibilerinin sayısını artırsın.Allah uzun ömürler versin.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle