Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Aralık 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Nayim Merdin Hırka Mahallesi Muhtarlığına Aday

DESTEK SİZDEN, HİZMET BİZDEN..

İlçemiz esnaflarından Nayim Merdin 2019 yerel seçimlerinde Hırka Mahallesine muhtar adayı oldu.

Çarşı merkezinde kasaplık ve cambazlık işiyle uğraşan Nayim Merdin “İnsanların en hayırlısı, onlara faydalı olanıdır” hadisi şerifinde buyurulduğu gibi hizmet etmek için Hırka mahallesi muhtarlığına aday olduğunu açıkladı.

Hırka’lı olarak mahallemize hizmet vermek için ekibimizle birlikte yola çıktık diyen muhtar adayı Nayim Merdin; Mahallemiz de yapılabilecek birçok şey olduğunu düşünüyorum ve bu amaçla halkımızda teveccüh ederse bu görevi layıkıyla yapmak için bende varım dedim.24 saat kapısı ve telefonu açık bir muhtar olmak için bu göreve talip oldum. Mahallemizin gün yüzüne çıkmayan sorunlarının çözümü ve gelişiminin daha da hızlanması için çalışacağız.Oy vicdan işidir. Ben halkımızın vicdanının sesini dinleyip onlara hizmet etmek isteyen bir kişiyi destekleyeceğine inanıyorum. Muhtarlık yolunda mahalle sakinlerimizden destek bekliyorum. Destek sizden Hizmet Bizden..

Naim MERDİN Kimdir?

1985 Hırka Doğumlu olan Naim Merdin cambazlık ve kasaplık işiyle uğraşmaktadır.
Merdin evli olup 3 çoçuk babasıdır.

1220 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle