Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Eylül 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

MYO İnşaatı için Başkan ve Encümene Yetki Verilecek

Meclis kararları belirlenecek

Büyükşehir Meclisi 9 Eylül Pazartesi günü toplanıyor. Oturumda 55 gündem maddesi karara bağlanacak. Gündem maddelerine göre, Alifuatpaşa Meslek Yüksek Okulunun yapımı için Meclis, Başkan ve Encümenine yetki verecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı 9 Eylül Pazartesi günü gerçekleştirilecek.

Büyükşehir Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek oturumda 55 gündem maddesi karara bağlanacak. Meclis üyelerinin imar planı değişiklikleri, ilçe belediye meclis kararları ve komisyon raporlarını görüşeceği toplantı gündem maddeleri arasında Alifuatpaşa Meslek Yüksek Okulunun yapımı için Başkan Ekrem Yüce’ ve encümenine yetki verilmeside oylanacak.

Gündem Maddesi

Belediyemiz Fen İşleri Dairesi Başkanlığının, 5393 Sayılı Belediye Kanunu “Belediyelerin Görev ve Sorumlulukları” başlıklı14. Maddesi a-b bendi, “Diğer Kuruluşlarla İlişkiler” başlıklı 75. Maddesi a ve diğer bentleri gereği, “Alifuatpaşa Meslek Yüksek Okulu Binası Yapımı” hakkında protokol yapılması için Büyükşehir Belediye Başkanına ve Encümenine yetki verilmesine ilişkin 29.07.2019 tarihli, 22769 sayılı yazısı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

735 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle