Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Eylül 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Spor

Mustafa Yavuz, Futbol İl Temsilcisi Yardımcılığına Atandı.

Mustafa Yavuz, Futbol İl Temsilcisi Yardımcılığına Atandı.

Sakarya Futbol İl Temsilciliği yardımcılığına Geyveli Mustafa Yavuz atandı.

Uzun zamandır futbolun içinde olan ve geçtiğimiz dönemlerde ASKF yönetiminde bulunan Mustafa Yavuz’un en son Sakarya Futbol İl temsilciliği yardımcısı olarak atanması spor kamuoyunca olumlu karşılandı.

Sakarya ASKF başkanı Yaşar Zımba’nın girişimleri neticesinde Futbol il temsilcisi yardımcılığına ataması yapılan Mustafa Yavuz görevine başladı.

ASKF başkanı Yaşar Zımba;İl temsilcisi Tezcan Demir’in iş yüküne yardımcı olmak kulüplere daha daha iyi hizmetleri kesintisiz sunmak için Futbol federasyonuna verdiğim öneri kabul edildi. Mustafa Yavuz kardeşimiz artık futbol il temsilcisi yardımcısı. İl temsilcisi Tezcan Demir ile iyi başarılı hizmetleri sunması dileği ile ilimize hayırlı olsun” dedi.

Futbol İl Temsilciliği yardımcılığına atanan Mustafa Yavuz; futbolun içinde olan birisi olarak değerli büyüklerimizin olurlarıyla yabancısı olmadığım bir göreve atandım.Sakarya’da bir yaşam biçimi olan amatör futbolun bir basamak ileriye götürülebilmesi için spor kulüplerimizle, futbolcularımızla, yöneticilerimizle var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1363 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle