Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Ocak 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Mustafa Gümüş, İnciksuyu Mahallesi Muhtar Adayı

Geyve İnciksuyu Mahalle Muhtar adaylığını açıklayan Mustafa Gümüş çalışmalarına devam ediyor.

Mahallemizi daha iyi bir konuma getirmek ve hizmette bulunmak için muhtarlığa aday olduğunu ifade eden Mustafa Gümüş, ilçedeki sosyal faaliyetlerden de geri kalmayarak, Geyvespor’un bu hafta oynayacağı Harb-işspor maçı sonrası galibiyet yemeğine sponsor oldu.

Mustafa Gümüş adaylık açıklamasında şöyle dedi; “Mahallemizde bulunan Gazipaşa İlköğretim Okulu’nda 4 dönemdir Okul Aile Birliği Başkanlığı yaptım. Ailelerle ve mahalle sakinlerimizle dayanışma içinde hem okulumuza, hem de mahallemize güzel hizmetler yaptık. 31 Mart’ta yapılacak mahalli ve yerel seçimlerde ailelerin ve mahallemiz sakinlerinin önerisi ve desteği ile İnciksuyu Mahallesi Muhtarlığı’na aday oldum.

Saygıdeğer İnciksuyu Mahallesi sakinlerince muhtarlığa layık görülürsem; Dörtyol Camisi’nin yanına bir üst geçit yapılması, 3 adet çocuk parkı yapılması, Aile Sağlık Merkezi’nin ve eczanenin getirilmesi konusunda girişimlerde bulunacağım. Ayrıca mahallemizin bazı sokaklarında bulunan altyapı ve doğalgaz sorunlarını gidermek için ekibimle birlikte 7/24 hizmet edeceğim”.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

1491 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle