Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset, Videolar

Aşçıoğlu Canlı yayına Konuk Oldu.

mustafa ascioglu-ak parti-milletvekili-aday-adayi-sakarya-kuzey-bolgesi-Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Mustafa Aşçıoğlu srtmedya.com’da yayınlanan ‘Seçime Doğru’programında Güven Hasbaş’ın konuğu oldu.
Aşçıoğlu proğramda şehre yapılacak yatırımlar ve geleceğe dair projelerini açıkladı. Mustafa Aşçıoğlu otomobil fabrikası konusunda şehrin ortak hareket etmesine vurgu yaptı.
PLANLAMA ŞART
Srtmedya.com-Srt Tv ortak canlı yayınına katılan Mustafa Aşçıoğlu aday adayı olmasının sebebini şehrine üst düzey hizmet etme arzusu olarak yorumlarken “Bürokrasi de uzun yıllar kentimin insanına yararlı olmaya çalıştım. Amacımız yaşadığımız kente daha çok yatırım gelmesini sağlamak. Milli Emlak genel Müdür Yardımcısı olarak birçok yatırımda kentimin yöneticilerine yardımcı olmaya çalıştım. Yeni Otogar, Arifiye Meslek Yüksek Okulu, Kentpark’ın içinde ki yüzme havuzu bunlardan sadece bir kaçı” dedi. Aşçıoğlu Sakarya’nın geleceğinin iyi planlanarak yol haritası çıkarılması gerektiğini söyledi.

mustafa ascioglu-srt-canli-yayinda-guven hasbas-konuk-oldu--crop
KARASU’YA MÜJDE
Sakarya’nın otomotiv üssü olması için yıllardır devam eden girişimlerin olduğunu ifade eden Aşçıoğlu “Hedefimiz yaşadığımız kentin ileri çıkması. Yakından takip ettiğim Karasu’da Otomobil fabrikası kurulması için hazırlanan bir arsa var. Geçtiğimiz hafta teşvik konusunda karar verecek komisyon bir toplantı yaptı. Bursa Yenişehir ile Sakarya Karasu arasında git geller yaşanıyor. Biz bu bölgenin sanayi de gelişmesi için gerekli alt yapı çalışmalarını hazırladık. Komisyon’un şu an ki düşüncesi Karasu’dan yana. İşte burada şehir, siyaset, bürokrasi el ele verip bu işi bitirmeli” dedi.
SANAYİ GELİŞMELİ
Sakarya’nın yüzünü gelişmeye döndüğünü anlatan Aşçıoğlu “Tarım arazilerinin korunarak sanayide belli yol alınabileceğini düşünüyorum. Biraz önce bahsettiğimiz Karasu’ya yerli otomobil fabrikası için şehirde seferberlik ilan edilmeli. Siyasete girme nedenlerimden birisi de bu aslında. Bürokrasi’de çözemediğiniz sorunları burada çözebiliyorsunuz. Milletvekilimiz Hasan Ali Çelik bey Karasu için ciddi takipleri olan birisi. Sakarya, tarım arazilerini koruyarak sanayide lig atlamak zorunda. Gelişmişliğin göstergesi sanayileşmeyle doğru orantılı” dedi.
BÜTÜN OLARAK BAKILMALI
Sakarya’ya bir bütün olarak bakılması gerektiğine vurgu yapan Mustafa Aşçıoğlu “Valilik Karaman’da. Hastaneler dağınık. Şehrin güneyiyle, kuzeyiyle bütün olarak düşünülüp değerlendirilmesi gerekiyor. Sakarya’nın sağlık alanında bölge üssü olması hiç zor değil. Şehir hastanesi bizim kentimize yapılmalı. Herkesin rahatça ulaşabileceği bir bölgede bu kurulmalı. Sakarya ulaşım ve coğrafi açıdan ülkenin ortası. Bunu iyi değerlendirmek lazım” dedi.
7-0 HİÇ ZOR DEĞİL
Son olarak Ak Parti’nin Sakarya’da 7-0’lık sonucu elde etmesinin zor olmadığına değinen Mustafa Aşçıoğlu “Matematik ortada. Sürekli oy oranını artıran bir partiden bahsediyoruz. Biz oyumuzu artırırken, muhalefet düşüş yaşıyor. Haziran ayında yüzde 70 oy oranı ve 7-0 yakalanabilir. Bunun olabilmesi için dengeli bir listenin oluşturulması gerekiyor” dedi.

4121 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Mustafa Aşçıoğlu Canlı yayına Konuk Oldu. için 3 Yorum

  1. Safibeyli dedi ki:

    Geyve.,Pamukova,Taraklıdan bir vekil çıkartabilecekmiyiz ….Neredesiniz Geyveliler ….. Ancak GEYVELİ bizim halimizden anlar ….

  2. geyveli dedi ki:

    Sayın aday geyveli ama açıklamalarında bir tane geyve bölgesine ait proje yok.ilginç.

  3. ali dedi ki:

    gerçekten değerli bir sahsiyet tamiz siyaset temiz irade ve temiz bir insan RABBİM çıktığı bu yolda yar ve yardımcısı olsun bölgemizin adayı bizene hendekliden bizene şundan bundan bizim adayımız MUSTAFA AŞCIOĞLU vatana millete hayırlı olsun

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle