Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Nisan 2014 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet

Murat Kaya Mazbatasını Aldı..

30 Mart Pazar günü yapılan Mahalli İdareler seçimlerinin ardından 17 bin 284 oy ile yeniden Geyve Belediye Başkanlığına seçilen Murat Kaya, İlçe Seçim Kurulu Başkanı  Hakim Ali Özdemir’den mazbatasını alarak görevine başladı.

murat kaya-belediye başkanlığı-geyve-ilçe seçim kurulu-mazbatasını-aldı48Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya 2. dönem Belediye Başkanlığı mazbatasını aldı.

30.Mart.2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde, 17284 Geyve’li seçmenin oyunu alarak Geyve belediye başkanı olmaya hak kazanan Murat Kaya İlçe seçim kurulu başkanı Hakim Ali Özdemir’den mazbatasını alarak resmen 2.nci dönem Geyve belediye başkanı oldu.

Başkan Kaya’nın mazbatasını aldığı törende  Geyve belediye meclisine asıl olarak seçilen seçilen Metin Atalay(kontenjan), Selami Çolak ( Kontenjan ), Abdullah Özdemir, Nihat Baltaoğlu, Nedim Kaya, neşet Çakır, Muammer Özdemir,Mehmet Doğru ,Metin Kolat ile yedek seçilen Aynur Gökdemir de mazbatalarını aldı.

Başkan Kaya daha sonra beraberindekilerle birlikte belediye başkanlığı makamına geçerek tebrikleri kabul ederek burada seçim değerlendirmesinde bulundu.

Yeni dönemde beraber görev yapacağı meclis üyelerine başarılar dileyen Kaya, “30 Mart tarihinde yapılan seçimlerle halkımızın teveccühü ile Geyve’ye bir 5 yıl daha hizmet etme görevi bizlere tevdi olmuştur. Bu hizmeti layıkıyla icra edeceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın dedi.

Helallik istedi

Geyve “Huzura ve hizmete devam” dediğini de ifade eden Başkan Kaya: Yaklaşık 400 civarında ev toplantısı, yedi büyük organizasyon, tüm köylerimizi ,kamu kurumları ve ticaret haneleri ziyaret ettik. Seçim kampanyası boyunca yanlışlıkla da olsa gönlünü kırdığımız varsa helallik istiyorum, bizim hakkımız geçmişse hakkımızı helal ediyoruz.

Geyve Huzura ve Hizmete devam dedi

Kampanya boyunca bizlere evlerini açan, sokakta gördüğünde ellerini sallayan, toplantılara katılan, her türlü mitinglerimize sürekli katılım gösteren, sandık görevlilerimize kadar, Geyve’nin her noktasında ki gönül dostlarımıza teşekkür ediyorum. Onlar dik durdular, yalana kanmadılar, onlar iftiraya kanmadılar, onlar destek verdiler. Geyve bugün ‘Huzura ve hizmete devam’ dedi.

Projelelerle İftiraların yarıştığı bir seçim oldu

Seçim arkada kaldı, seçim süreciyle ilgili söz edecek değilim. Ama bu seçim hakikaten başka oldu, bu seçim projelerle iftiraların yarıştığı bir seçim oldu. Neticede halkımız projelere destek verdi, iftara atanların da iftiraları ve yüzleri geride kaldı. Şimdi kaldığımız yerden hızlı bir şekilde çalışmalara devam edeceğiz.Seçim süresi boyunca anlatmış olduğumuz hizmetleri gerçekleştirme konusunda atağa geçeceğiz. İlk günden itibaren seçim boyunca almış olduğumuz notların yerine gelmesi ve projelerimizin hayata geçmesi için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. Seçim boyunca gittiğimiz her evde halkımızın taleplerini not ettik. Bu notlarımızı şuanda belediye başkanı olarak derhal ekiplerimize bildirerek o notların yerine getirilmesi için çalışmalara başladık. Açıkladığımız projelerin Geyve’de hizmete dönmesi içinde çalışmalarımızı başlatacağız.”


murat kaya -mazbatasını- aldı paylaşan: geyvemedya

7797 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle