Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Kasım 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, üst Haberler

Murat Çakmak Geyve MHP İlçe Başkanlığına Atandı

MHP Geyve ilçe Başkanı Şerafettin Kaya’nın Belediye Başkanlığı aday adaylığını nedeniyle istifa etmesinin ardından MHP ilçe başkanlığına genel merkez tarafından Murat Çakmak’ın ataması yapıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Serdivan ve Geyve İlçe Başkanları değişti, Arifiye’de ise ilçe yönetimine takviye yapıldı.

Geyve İlçe Başkanı Şerafettin Kaya Belediye Başkan Aday adaylığı için görevinden istifa etti. MHP Genel Merkezi, boşalan İlçe Başkanlığı’na Murat Çakmak’ı atadı.

MHP Serdivan’da ise ilçe başkanı Mükremin Turan’ın sağlık problemleri nedeniyle istifa etmesinin ardından bu göreve İl Başkan Yardımcısı İbrahim İskender atandı.

Gelişmeler üzerine konuşan MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, “Serdivan ve Geyve’de boşalan ilçe başkanlıkları görevlerine istişare ve mutabakat üzerine Genel Merkezimiz tarafından atamalar yapıldı. Arifiye İlçe Yönetimimizi de talep üzerine yeni isimler katarak güçlendirdik. Teşkilatlarımızı, dinamik ve uyumlu yapısını bozmayacak şekilde yeniden yapılandırıyoruz. Ayrıca önümüzdeki süreçte Belediye Başkan adaylığı nedeniyle görevden ayrılacak ilçe başkanlarımız da olacak. Onların yerlerine de liyakati esas alarak Genel Merkezimizin onayına sunacağımız isimler olacak” dedi.

Murat Çakmak kimdir?

1972 yılında Geyve’de doğdu. İlk ve orta öğrenimi Geyve ve Alifuatpaşa’da, lise eğitimini ise Adapazarı Ali Dilmen Lisesi’nde tamamladı. Çukurova Üniversitesi Osmaniye Meslek Yüksekokulu İnşaat Teknikerliği bölümü mezunu. Alifuatpaşa Ülkü Ocakları Başkan Yardımcılığı ve MHP Geyve İlçe Yönetim Kurulu üyeliği görevlerinde bulundu.

Geyvemedya/Haber Merkezi

1904 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle