Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Şubat 2019 | Alt Haberler, Gündem, Siyaset

Münür Şahin Bağımsız Aday Oldu

MÜNÜR ŞAHİN BAĞIMSIZ ADAY OLDU

2014 yerel seçimlerinde AK Parti’den Osmaneli Belediye Başkanı seçilen ve 31 Mart seçimlerinde partisi tarafından aday gösterilmeyen Münür Şahin’in bağımsız aday olmak için başvuruda bulunduğu öğrenildi.

Münür Şahin, listelerin teslimi için verilen sürenin sona ermesine saatler kala seçim kuruluna dosyasını teslim etti. Münür Şahin’in bu hamlesi Osmaneli’nde dengeleri bir anda alt üst etti.

Mevcut Başkan Şahin’in Osmaneli’de yeniden aday gösterilmemesi Bilecik siyasetinde ve kamuoyunda gündem yaratmış, Osmaneli halkından büyük destek gören Şahin’in bağımsız aday olarak seçime girip girmeyeceği merak konusu olmuştu.

Kamuoyunun yakından takip ettiği gelişmelerin ardından, 31 Mart yerel seçimleri için AK Parti’den aday gösterilmeyen Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’in seçime bağımsız aday olarak girdiği öğrenildi. Öte yandan Şahin’in bu kararı; seçimde dengeleri değiştireceği ve bağımsız olarak seçime girecek Şahin’in iddialı bir konuma geldiği şeklinde yorumlandı. Ayrıca Münür Şahin ile birlikte Belediye Başkan Yardımcısı Hayati Kaba’nın Bağımsız İl Genel Meclis Üyesi Adayı, mevcut Belediye Meclis Üyesi Yalçın Yıldız’ın Bağımsız Belediye Meclis Üyesi Adayı olduğu; Münür Şahin, Hayati Kaba ve Yalçın Yıldız’ın başvuru ücretlerini yatırarak evraklarını Seçim Kurulu’na teslim ettikleri öğrenildi.

1204 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Münür Şahin Bağımsız Aday Oldu için 1 yorum

  1. kayıboyu dedi ki:

    soldan sağa,sağdan kızağa,kızaktan,bağımsızlığa.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle