Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet

MÜJDEYİ KILIÇ VERDİ! GEYVE TOZ’DAN KURTULUYOR.

AK PARTİ-GEYVE-KADİN-KOLLARİ-KAHVALTİ-PROGRAMİ-MUSTAFA-SENTOP-GEYVEDE- (10)Ak Parti Geyve İlçe Kadın Kollarının düzenlediği kahvaltının ardından açıklama yapan İl Başkanı Fevzi Kılıç 15 Mayıs’ta asfalt çalışmalarının başlayacağını söyledi.

Geyve AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından, “SAYGIN Tesisi”nde düzenlenen kahvaltı programına ilgi yoğun oldu.

Kahvaltı programına; Mustafa Şentop (AK Parti Genel Başkan Yardımcısı), Fevzi Kılıç (Sakarya AK Parti İl Başkanı), Zehra Hatipoğlu (AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı), Milletvekili Adayları; Recep Uncuoğlu-Bilgehan Doğru, Sakarya AK Parti Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, AK Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir, Kadın Kolları Üyeleri ve partili bayanlar katıldı. Kahvaltı programına katılan konuklar sıra ile birer konuşma yaparak konuklara hitap etti.

MÜJDEJİ KILIÇ VERDİ

Ak Partinin yerel yöneticilerinin yanı sıra Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop’un da katıldığı kahvaltı programının ardından müjdeli haberi İl Başkanı Fevzi Kılıç verdi. Kılıç “İlçenin asfaltlama çalışması Büyükşehir Belediyemizin programında vardı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu 15 Mayıs’ta start vereceklerini ifade ettiği için bize açıklama yapmak düştü” dedi

AK PARTİ YAPAR

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ilçenin alt yapısından üst yapısına her noktasına hizmet götürmek için çalıştıklarını ifade ederek “Biz hizmet için göreve geldik. Geyveliler geleceğe yatırım noktasında bize çok destek oldular. Kışın çamur, bu mevsimde toz sorunu yaşıyoruz. Ama herkes biliyor ki biz Geyve için çalışıyoruz. İl Başkanımız asfaltlama için tarih verdi. Geyveliler kısa süre içerisinde yaşadıkları sıkıntıdan kurtulacaklar inşallah. Ak Parti söz verince yapar” dedi.

Kahvaltı programı sonunda, Milletvekili Ali İhsan Yavuz, ısrarlara dayanamayarak “Annem” şiirini seslendirdi. Hatıra fotoğrafları çekildi.
Namık Cihan. Geyvemedya.com

AK PARTİ-GEYVE-KADİN-KOLLARİ-KAHVALTİ-PROGRAMİ-MUSTAFA-SENTOP-GEYVEDE- (26)

3971 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Müjdeyi Kılıç Verdi! Geyve Tozdan Kurtuluyor.. için 4 Yorum

 1. İsim * dedi ki:

  3 gün var sıkıntı yok beklerız görecez bakalm

 2. cevat dedi ki:

  ee yoksa asfalt dökülmeyecek miydi? vay be ne büyük müjde oldu. bu kadar geciktirdiniz işi şimdi de müjde veriyorsunuz asfalt dökülecekmiş. dalga geçer gibi müjde diyorlar.

 3. misafir dedi ki:

  asfalt yapılacakmış, bunlar zaten yapılması gereken işler. insanlara lütfeder gibi sunmaları yokmu…. Geyve _ Alifuatpaşa senelerdir bir arpa boyu yol gidemedi….

 4. hüseyin dedi ki:

  belediye seçimlerine 2 ay kala atmışlardı yeni asfaltı…seçimlerden hemen sonra yeni asfaltı kanalizasyon çalışmaları nedeniyle tekrar patlattınız.genel seçimlere kaldı 21 gün,bi asfalt daha atın,seçimlerden sonra bi daha patlatın.yazık değilmi günah değilmi israf değilmi…

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle