Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Ekim 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Muhtarlardan Tam Destek…

Muhtarlardan Tam Destek…

Geyve Muhtar Derneği Başkanı Abdullah Şenel ve üyeleri Belediye Başkanı Murat Kaya’ya, Barış Pınarı Harekatı nedeniyle iptal edilen Ayva Festivali kararı nedeniyle destek ziyaretinde bulundular.

Geyve İlçe Muhtarlar Derneğinde bir araya gelen muhtarlar, aldıkları kararları bildirmek üzere İlçe Kaymakamı İlyas Memiş ve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamlarında ziyaret ettiler.

Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Şenel başkanlığındaki muhtarları kabul eden İlçe Kaymakamı İlyas Memiş, ziyaretleri için muhtarlara teşekkür etti. Başkan Şenel, ziyaret sebeplerini açıkladı, Muhtarlar Günü kutlamalarına davet etti. 19 Ekim de öğle namazı sonrasında Barış Pınarına Harekatına katılan Mehmetçikler için okutulacak Mevlit’e davet etti.

Kaymakam İlyas Memiş duyarlılıkları için muhtarları kutladı ve geleceğini açıkladı.

Başkan Şenel ve beraberindekiler daha sonra Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret etti. Başkan Kaya konuklarını Belediye Meclis Toplantı Salonunda kabul etti. Dernek Başkanı Şenel ziyaret sebeplerini açıkladı, 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlamalarına Başkan Kaya’yı davet etti. Ayva Festivalini, Barış Pınarı Harekatı nedeniyle iptal eden Başkan Kaya’ya desteklediklerini açıkladı.

Belediye Başkanı Murat Kaya muhtarlara ziyaretleri ve destek açıklamaları için teşekkür etti.

Muhtarların Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaretleri toplantısına, festival davetiyesini vermek üzere gelen Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün de katıldı.

Namık Cihan/ Geyvemedya.com

1493 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle