Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Aralık 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler

Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş Başkanlığında İlçe Kamu Kurum ve Kuruluş Amirleri ve Muhtarların katılımı İle Geyve Öğretmenevi toplantı salonunda toplantı yapıldı.

Toplantının açılış konuşması Kaymakam İlyas Memiş tarafından yapıldı. Kaymakam Memiş konuşmasında; muhtarların mahallerimiz ve o mahallede yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarının ve taleplerinin ilgili kurumlara iletilmesi ve takip edilmesi hususunda ve aynı zamanda kurumlarımızın mahallere yönelik çalışmaları ve duyuruların aktarılması konularında önemli bir görev ve sorumluluğa sahip olduklarını hatırlatarak özellikle fakir ve ihtiyaç sahibi insanların, ilgili kurumlara yönlendirilmesini ve yardımcı olunmasını istedi.

Toplantıda daire amirleri yapılan çalışma ve hizmetlerle ilgili muhtarlarımızı bilgilendirdi.

Toplantıda ayrıca Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında görev yapacak muhtarların seçimi yapıldı. Yapılan Vakıf Mütevelli Heyeti Seçimlerinde Gazi Süleyman Paşa Mahallesi Muhtarı Şaban Okuş ve Örencik Mahallesi Muhtarı İsmail Turan oy birliği ile 1 yıl süre ile Vakıf Mütevelli Heyetinde görev yapmak üzere seçildi.

ERcan DEMİR-Geyvemedya.com

1878 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle