Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Haziran 2019 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Muhtarlar Kongre Yaptı

Sakarya Muhtarlar Federasyonunun 2.Olağan Genel Kurulu görkemli bir şekilde yapıldı. Erdal Erdem’in güven tazelediği kongrede uzun zamandır görmek istediğimiz tablo oluşurken, Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah şenel’de yenilenen yönetime girdi.

Sakaryalı muhtarlar başkanını seçti. Orhangazi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Sakarya Muhtarlar Federasyonu 2.Olağan Genel Kurulu’nda Erdal Erdem güven tazeledi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Levent Bülbül, İYİ Parti Milletvekili Ümit Dikbayır, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticilerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen kongre iktidarıyla muhalifiyle herkesin takdirini kazandı.

SESOB Başkanı Hasan Alişan’ın divan başkanlığını yaptığı kongre tek liste ile yapıldı. Erdal Erdem’in selamlama konuşmasıyla başlayan kongrede Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve milletvekilleri katılımcılara hitap etti. Her kesimden misafirin katıldığı kongrede Erdal Erdem güven tazeleyerek ikinci kez başkan seçildi.

Erdal Erdem başkanlığında oluşan yönetim listesi;

Başkan;

Erdal Erdem

Yönetim Kurulu

Kadir Erkaya
İsmail Hakkı Topaloğlu
Abdullah Şenel
Yusuf Yavuz
Haluk Onay
Serkan Çegen
Türkan Öner
Harun Gündüz
Beytullah Şafak
Recep Garip
Mehmet Halim Kuru
Bakım Soy
Kerim Berk
Bayram Demirci
İsmet Turan
Necdet Kabasakaloğlu

DENETİM KURULU

Muhittin Yazgan
Halil İbrahim Kuru
Ahmet Özer

DİSİPLİN KURULU

Yunus Emre Kopal
Ahmet Yılmaz
Mustafa Çiydem

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

900 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle