Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Haziran 2011 | Geyve, Gündem, Manşet

Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Pınar Konuklarını Ağırladı…

Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Pınar, Muhtarlar Birliği Derneği Genel Başkanı Bekir Kahyaoğlu, Bursa Yıldırım Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Şener, Bursa Yıldırım Karaağaç Muhtarı Sema Pamukçular, Bursa Yıldırım Siteler Muhtarı Selma İncesu Baran, Bursa İnegöl Muhtarlar Derneği Başkanı Zeki Bal, Sapanca Muh Der Başkanı Ali Osman Tıknaz, Ankara Keçiören A Menderes Muhtarı Soner Taşlıtepe, İstanbul İli Muhtarlarından Cezmi Temur ve Halil Dağcı ve 40 muhtardan oluşan konuklarını ağırladı.

Pınar, İlçe Dernek Bürosunda kabul ettiği konuklarını daha sonra Alifuatpaşa Beldesine götürdü. Sakarya nehri kenarındaki Belediye Çay Bahçesinde konuklar bir süre dinlendi. Belde Belediye Başkanı Ş.Erkan Çelik’te Pınar ile birlikte konuları gezdirdi. Gurup Alifuatcebesoy’un mezarını ziyaret etti ve ‘Kuvay-ı Milliye Müzesi’ni gezdi. Müze Görevlisi Sevim Usta, konuklara Müzede sergilenenler ile ilgili bilgiler aktardı.

Muhtarlar Birliği Dernek Başkanı Kahyaoğlu, Belde Belediye başkanı Çelik ile görüştükten sonra yaptığı kısa açıklamasında; ‘Alifuatpaşa Beldesinde yaşayanların İlçe Olma Taleplerine destek verdiğimizin bilinmesini istiyorum. Tarih kokan bu topraklarda yaşayanların haklı isteklerine sonuna kadar destek veriyoruz.’ Dedi.

Namık CİHAN-geyvemedya.com

1624 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle