Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Şubat 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler

Muhtarlar Federasyonunun Toplantısı Yapıldı

Muhtarlar Buluştu…

Türkiye Muhtarlar Birliği Federasyonu Yönetim Kurulu olağan toplantısı, Ankara Ulus ta bulunan MUHTAR OTELİ’ n de yapıldı.

Toplantıya Sakarya İlini temsilen Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı ve Federasyon Yön. Kur. Üyesi Süleyman Pınar ve Federasyon Yön. Kur. Üyesi Geyve Muhtarlar Derneği Yön. Kur. Üyesi İsmail Aşçıoğlu katıldı.

Türkiye Muhtarlar Birliği Federasyonu Başkanı Bekir Kahyaoğlu olağan yönetim kurulu toplantısı ile ilgili açıklamasında şunları söyledi: ” Federasyon olağan toplantımıza katılarak bizlere destek ve onur veren siz değerli konuklarımıza Geyve Medya’ya teşekkür ederim. her iki ayda bir olağan toplantı yaparız. Gündemimizde alacağımız kararlar uyguladığımız kararlar ile ilgili yönetim kurulumuza bilgilendirmeler yapacağız. Biz muhtarlar halkımıza hizmeti, hakka hizmet olarak görüyoruz. TBMM den 13 – 14 maddemizin geçmesini sağladık. Son olarak ta muhtarların maaşları artırılması ve muhtarların sosyal güvencelerinin devlet tarafından ödenmesi, silah ruhsatlarının para ile değil de bedava verilmesi ve ruhsatın ömrünün sonuna kadar olması ve taşınması konularını çıkarttık. Sayemizde çıkartılan bu kanun ile tüm belediye başkanları da bu kanundan yararlandı. Bizler seçilen insanlarız, seçilen insanlar seçen insanların hizmetçisidir.”

Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Pınar kısa açıklamasında; ” Katıldığımız Federasyon Yönetim Kurulu Toplantısında hem yeni çıkan yasalar ile ilgili verilen bilgileri alıyoruz, hem de yöremizin sorunlarını kurula ulaştırmış oluyoruz.  Üye arkadaşlarımıza bir birimizin sorunları ile ilgili deneyimlerimizi de aktarıyoruz ve biriken özlemlerimizi de gideriyoruz. ” Dedi.

Namık Cihan. Geyvemedya.Com

580 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle