Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Ocak 2017 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, üst Haberler

MUHTARLAR BEŞTEPE YOLCUSU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda muhtarlarla yaptığı toplantıların bu ayki toplantısına, Geyve’den 4 mahalle muhtarı katılacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Saray’ında bugün muhtarlarla bir araya gelecek. Bugün düzenlenecek toplantıya ise Geyve’den, Sulama Birliği Başkanı, Safibey Mahallesi muhtarı İsmail Aşçıoğlu,Bayat Mahallesi muhtarı Mehmet Şafak, Bağlarbaşı Mahallesi muhtarı Hakan Özbağ ile Çeltikler Mahallesi muhtarı Kemal Ağaçdelen katılacak.

Cumhurbaşkanlığı makamındaki toplantıya katılacak olan Geyve Sulama Birliği Başkanı İsmail Aşçıoğlu; Cumhurbaşkanımızın davetlisi olarak Külliyeye gidiyoruz.Hazırlığımızı yaptık. Fırsatımız olduğu takdirde Geyve Sulama Birliği ile diğer Sulama Birliklerinin de içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar hakkında hazırladığımız brifingi Cumhurbaşkanımıza sunmaya çalışacağız, dedi.

Bağlarbaşı Köyü muhtarı Hakan Özbağ ise , Cumhurbaşkanımızın muhtarlarla buluşması için Ankara’ya gidiyoruz. Yılan hikayesine dönen Mahallemizin D-650 karayolu ile bağlantısını sağlayacak köprü için yaptığımız çalışmayı Cumhurbaşkanımıza sunacağız, dedi.

Her ay Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen muhtarlarla Cumhurbaşkanlığı külliyesinde buluşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha önceki toplantılarda da Geyveli muhtarlarla bir araya gelmişti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2911 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle