Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Şubat 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Köyler, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Muhtar Yüksel’den Geyve Belediyesine teşekkür

MUHTAR’DAN TEŞEKKÜR

Geyve’nin Şehren Mahallesi muhtarı Adem Yüksel, mahalle içi yollarının tamamının kilitli parke ile döşenmesinin ardından Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür etti.

Geyve Belediyesi fen İşleri ekiplerinin köy içlerindeki kilitli parke çalışmaları aralıksız devam ediyor.Aydınlar mahallesi sokaklarının tamamlanmasının ardından şehren Mahallesine geçen ekipler buradaki çalışmalarıda tamamlayarak vatandaşın hizmetine sundular.

Geyve ilçesinin Gölpazarı sınırındaki en uç köyü olan Şehren mahallesine Geyve Belediyesinin yaptığı çalışmalarda birebir yerinde durarak ekiplere yardımcı olan Şehren mahallesi muhtarı Adem Yüksel çalışmaların tamamlanmasının ardından Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür etti.

Muhtar Adem Yüksel; Şehren Mahallesi sokakları nakış nakış parke yapıldı. Geyvenin en uç köyü olmamıza rağmen Geyve Belediyesinin kendi imkanlarıyla yaptığı hizmetlerden yararlanıyoruz.Bir dediğimizi ikilemeyen ve bu hizmeti bize yapan Belediye başkanımız sayın Murat Kaya ve ekiplerine emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Rabbimin yolunda hayırlıve güzel şeyler yapmayı nasip eyle bizlere Allahım, dedi.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

 

 

2215 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle