Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Muhtar Arıcan Kolları Sıvadı

Muhtar Arıcan kolları sıvadı

31 Mart yerel seçimlerinde Alifuatpaşa Mahallesi muhtarlığına seçilen Adem Arıcan “daha güzel ve yaşanabilir bir Alifuatpaşa için” kolları sıvadı.

YÜCE’YE ZİYARET

Geyve’ye bağlı Alifuatpaşa Mahallesi muhtarı Adem Arıcan cadde ve sokaklardaki eksikleri bir bir tespit edip yaptırıyor.Alifuatpaşa’da vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmak adına ihtiyaçlarını tesbit eden Muhtar Arıcan beraberinde Alifuatpaşa Eski Belediye Başkanı Kenan Oran ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem Yüceyi ziyaret etti.Başkan Yüce’ye hayırlı olsun dileklerini ileten Muhtar Arıcan aynı anda Alifuatpaşa Mahallesinin Büyükşehir’in sorumluluk alanındaki hizmetleri için ihtiyaçlarını da sundu.

MEZARLIK ÇALIŞMASI

Alifuatpaşa Mahallesi mezarlığımızın bir takım ihityaçları konusunda çalışma başlattıklarını ifade eden Alifuatpaşa Mahallesi muhtarı Adem Arıcan, Kabristanlığımızda çalışmalarımıza devam ediyoruz. İnşallah yol, merdiven, parke ve sundurma çalışmalarımızı önümüzdeki Ramazan Bayramına kadar tamamlamayı düşünüyoruz, dedi.

ÇÖZÜME ODAKLIYIZ

Alifuatpaşamızın eksiklerinin çok olduğunu ifade eden muhtar Adem Arıcan ;Bu eksiklerden acil olanları birer birer yaptırmaya başladık.Epçeler Mezarık yolu ve Çakıcılar mevkisindeki keskin virajlarda kazaları önlemek için gerekli mercilerle görüşerek ayna ile yön tabelaları koydurttum. İlerleyen günlerde diğer eksikleri de bir bir tamamlamaya çalışacağız, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1910 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle