Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Ocak 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Sür Manşet, Videolar, Yaşam

Yardımlar Yola Çıktı…

Geyve İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen ve Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen “Halep’e Yardım” kampanyası gereği İlçeden toplanan malzemeleri taşıyan TIR lar düzenlenen törenle yola çıktı.

Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törene; İlçe Kaymakamı İlyas Memiş, İlçe Müftüsü Ali Erhun ve vatandaşlar katıldı. İlçe Müftüsü Ali Erhun’un da, yardımı götüren TIR lar ile Halep şehrine gittiği öğrenildi.

Müftü Erhun, törende yaptığı konuşmasında şunları söyledi: ” Yardım malzemeleri ile yola çıkıyoruz. Vatandaşlarımızın yardımlarından oluşan malzemeler arasında; 3675 çuval un bulunmakta. 2 adet TIR geçen hafta gönderdik. Bu gün de 5 TIR ile yola çıkıyoruz. Teşriflerinden dolayı kaymakam beyimize teşekkür ederiz.”

İlçe Kaymakamı İlyas Memiş kısa konuşmasında: ” Suriye’de ki kardeşlerimize özellikle Halep te ki kardeşlerimize yapılan bu kampanyaya emek veren destek veren kardeşlerimize herkese teşekkür ediyorum. İlçemiz bu manada desteklerin en güzelini gösterdi. İnşallah tez zamanda Suriye de ki bu sıkıntılar son bulur. Oradaki kardeşlerimiz de kendi vatanlarına memleketlerine inşallah tez zamanda dönerler. Huzurlu bir şekilde yaşamaya başlarlar. Destek olan herkese teşekkür ederim.”

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2972 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Müftülüklerin Yardım Tırlarında Şampiyon Geyve için 1 yorum

  1. Elektrik dedi ki:

    Rabbim bu kampanyayı düzenleyenden, yardımı isteyenden, yardımı toplayandan, yardımda bulunandan, taşıyandan, vesile olandan hepisinden Razı Olsun inşaAllah.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle