Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Mart 2012 | Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Geyve İlçesinden Bursa-Yıldırım İlçesinde yapılan MUBİDEF (Muhtarlar Birliği Derneği Federasyonu) Yönetim Kurulu Toplantısına katılan Dernek Yönetimi ve üye olan muhtarlar, Başkan Bekir Kahyaoğlu’nun verdiği yemeğe katıldı.

Federasyon Başkanı Kahyaoğlu yönetim kurulu üyeleri ve misafirlerine, Bursa – Uludağ Yolu üzerindeki ‘Çınar’da yemek verdi. (Tarihi Çınar; Uludağ yolu üzerinde bulunan çınar ağacı, yapılan araştırmalar sonucunda 650 yıllık olduğu ve sağlıklı bir durumda olduğu öğrenilince Anıt Ağaç  olarak kabul edilmiştir.) Yemeğe katılanlar, hem Uludağın havasını soludu hem de Bursa’yı yüksekten izleme keyfini yaşadı.

Yemeğe katılan Başkan S. Pınar; ‘Yönetim Kurulu Üyesi olan Geyveli Muhtar arkadaşlarım ile birlikte, Türkiye’nin değişik yörelerinden gelen muhtar arkadaşlarımız ile birlikte olmak çok güzel bir duygu. Birlikte sorunlarımızı dile getirdik, federasyon olarak bizlere yaptırılan şehir turundan keyif aldık, çok güzel bir ortamda yemek yedik. Bizlere çok şık bir ev sahipliği sergileyen Bursa Muhtarlar Derneğine teşekkür ederim.’ Deyerek duygularını ifade etti.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1119 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle