Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Motosikletleriyle Türkiye Turuna Çıktılar

Yaşlarına aldırmadılar, Türkiye turunu çıktılar

Geyve ve Pamukova’lı motosiklet sevdalısı 2 kafadar, ilerleyen yaşlarına aldırmadan Türkiye turuna çıktı.

Pamukova’lı 61 yaşındaki Muhterem Yıldırım ve Geyve belediyesi çalışanı 54 yaşındaki Fuat Barutçu, motosikletleri ile Türkiye’yi gezmek için yola çıktı. Kayseri’de bir süre konaklayan 2 kafadar, Doğu ve Güneydoğu’daki tarihi ve turistik yerleri görmek için lastik eskitiyor.

20 yaşından beri motosiklet kullandığını ve seyahat etmeyi sevdiğini kaydeden Muhterem Yıldırım, “Motosiklet kullanmasını seviyorum. Sakarya’dan yola çıktık, Diyarbakır ve Şanlıurfa seyahatimize devam ediyoruz. 20 yaşından beri motor kullanıyorum. Seyahatimizde beni görenler kaskı çıkardığımda amca veya dede diyorlar ama ben motor kullandığım için kendimi yaşlı hissetmiyorum. Türkiye’yi seviyoruz, gezmeyi seviyoruz. Türkiye’nin her yeri güzel” dedi.

Geyve Belediyesi çalışanı 54 yaşındaki Fuat Barutçu da, “Sakarya’dan yola çıktık ve bugün Kayseri’de konakladık. Türkiye’yi seviyoruz. Vakit buldukça böyle seyahatler düzenliyoruz. Türkiye’nin görülmesi gereken bütün güzel yerlerini görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

2824 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Motosikletleriyle Türkiye Turuna Çıktılar için 1 yorum

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle