Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Eylül 2015 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

“MODA SON ” MAĞAZASI AÇILDI…

modason-aysenur-yildirim-geyve-magazasi-acildi- (3)Geyve İlçesinde, Takı- Eşarp- Deri Çanta-Hediyelik Eşya-Havlu iş kolunda yeni bir iş yeri; “Kalitenin Farkı.” ” Kalitenin Yeni Adresi.” “Kendisine Özen Gösteren Bayanların Yeni Adresi.” sloganları hizmete açıldı: “MODA SON “

Çarşı İçi Şehit Şenol Kamış Meydanında müşterilerine hizmet verecek olan ” MODA SON ” iş yerinin açılışına; Belediye Başkanı Murat Kaya ve komşu esnaflar ile konuklar katıldı.

Yapılan hayırlı olsun duasına tüm konuklar katıldı. İş yerinin açılış kurdelesini Başkan Murat Kaya kesti. Başkan Kaya açılışını yaptığı iş yerinde ilk alışveriş de kendisi yaptı.

Açılış sonrasında; konuklara tavuklu pilav ve ayran ikram edildi.

İş yeri sahipleri; Ayşegül & Enver Yıldırım çifti kısa açıklamalarında şunları söyledi: ” Şıklıklarına değer katmak isteyen bayanları bekliyoruz. Açılış günümüzde bizleri yalnız bırakmayan arkadaşlarımıza, dostlarımıza, komşularımıza çok teşekkür ederiz.”

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3257 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Modason Magazası Hizmete Açıldı için 1 yorum

  1. E.ÖZKAN dedi ki:

    Hayırlı olsun.Allah hayırlı kazançlar versin.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle